AquaCity Poprad - Ekologický vodní ráj pod Tatrami

Byl jednou jeden sen o moderním wellness, které by bylo energeticky soběstačné. O rezortu s minimální ekologickou stopou a zanedbatelným dopadem na životní prostředí. A protože sny se mají plnit, stal se skutečností. Chcete-li si užívat příjemné radovánky v úžasném prostředí, nemusíte kvůli tomu razit cestu tisíce kilometrů daleko. V cíli budete za pár hodin – AquaCity Poprad se nachází u našich východních sousedů. Proč byste měla do luxusního turistického střediska zavítat co nejdříve? Především z důvodu posílení imunitního systému!

Chřipka, koronavirus... naordinujte si wellness!

Imunitu musíme průběžně posilovat, jinak se naše tělo stane snadným terčem nebezpečných mikroorganismů. Momentálně představují největší hrozbu chřipka a koronoviris, wellness pobyty v AquaCentru Poprad je však vhodné absolvovat pro celkové zlepšení zdravotního stavu. Relaxace vám určitě prospěje i po psychické stránce. Eliminujete nahromaděný stres a do dalších dní vyrazíte v perfektní kondici. V každém případě si během návštěvy slovenského rezortu dopřejte kryoterapii!

Co na vás v AquaCity Poprad čeká?

Aquapark je plný bazénů, atrakcí a tobogánů. Nechybí hlídaný dětský koutek, animační program, fitness, spining a mnoho dalších míst určených k zábavě a odpočinku. Ve wellness a spa centru si užijete privátního bazénu, vířivek, ledové jeskyně, oddechové místnosti nebo některé z mnoha skvělých masáží. Tour zakončíte ve stylovém baru, kde nabízí trendy koktejly.

Chcete být krásnější? Zavítejte do Interklinik Poprad

A konečně návštěva nově otevřené kliniky Interklinik Poprad, kde můžete podstoupit některou z mnoha estetických procedur. Nemějte strach, působí zde pouze zkušení lékaři.

Dílo hodné velikána

Kdo za tak významným počinem stojí? Otcem projektu je úspěšný slovenský podnikatel Jan Telenský. Energický vizionář podle svých slov „rád dělá věci, které ještě nikoho nenapadly“ a soběstačné wellness je toho důkazem. Tak co vy na to – dáte si říct a vyrazíte směrem na Poprad?

Publikováno: 09. 03. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Ema Nováková