Kdy je vhodný čas pro nákup těhotenského oblečení?

Začněme základní otázkou: \"Kdy budu potřebovat těhotenské oblečení?\" Čím dříve si těhotenské oblečení koupíte, tím déle se z něj budete těšit. A kromě toho hned zjistíte, že oblečení pro těhotné je TAK pohodlné! Kupte si těhotenské oblečení podle vaší obvyklé konfekční velikosti. Je dostačující, pokud si koupíte šaty velikosti, kterou jste nosili před těhotenstvím. Těhotenské oblečení v našem obchodě je navrhované tak, aby rostlo s vašimi novými křivkami. Nedoporučujeme proto kupovat větší číslo, není to nutné. Tedy pouze v případě, pokud jste během prvních pěti měsíců nepřibrali více než 10 kg.

Půjčte si těhotenské oblečení, které vám opravdu sluší

Přemýšlíte, zda si půjčit těhotenské oblečení od svých přítelkyň maminek? Určitě každé z nás to přijde vhod, ale buďte vybíravá. Noste jen kousky, které vám z hlediska barev a vzorů opravdu vyhovují. Protože pokud vám oblečení nesedne, či dokonce je pořádně daleko od vašeho stylu, bude to na vás vidět. Nikdo nechce vypadat jako hromádka neštěstí při procházce městem, či v práci a těhotná žena už vůbec ne.

Kupte si oblečení, které můžete nosit více než 1 rok

Neomezujte se výlučně na sezónní těhotenského oblečení, ale dívejte se na kousky, které můžete nosit po celý rok. Bílá halenka je krásným příkladem nadčasové basic. Nebo tuniky a šaty s tříčtvrtečními rukávy, které se za chladných dnů výborně kombinují se svetříků a legínami.

Myslete také na oblečení během kojení

Plánujete kojit? Pak budete brzy potřebovat topy a šaty přizpůsobené na pohodlné kojení. Většina značek přichází na trh stále častěji s těhotenskou módou, kterou můžete nosit i během kojení. Takže vaše těhotenské oblečení využijete nejen během 9 měsíců, ale i dlouho poté.

Investujte do dobře sedící podprsenky na kojení

O tom, kdy je vhodný čas na zakoupení kojenecké podprsenky, se často polemizuje. Vaše prsa narostou během prvních 4 až 5 měsíců těhotenství zpravidla o jedno číslo. Právě v této době se mnoho těhotných žen začíná poohlížet po nové podprsence. Máte na výběr, zda se rozhodnete pro těhotenskou podprsenku nebo zvolíte ihned kojeneckou podprsenku s přístupem na kojení. Těhotenská podprsenka má speciálně vyvinuté košíčky, které se nošením postupně natáhnou, a tak se přizpůsobí růstu prsou během těhotenství. Rovněž díky mnoha řadou háčků na zapínání, těhotenská podprsenka umí dobře zajistit zvětšující se obvod hrudníku, který se rozpíná s rostoucím bříškem. Vaše prsa se po porodu mohou zvětšit o další dvě čísla, proto doporučujeme odložit nákup kojenecké podprsenky na čas po porodu, kdy se tvorba mléka ustálí. Zpravidla je to kolem 2.-3. týdne během šestinedělí. V sortimentu najdete také podprsenky na spaní, jejichž pohodlné nošení oceníte nejen v těhotenství, ale hlavně v prvních dnech po porodu. A máme pro vás jednu dobrou zprávu: Podprsenky na kojení už dávno nevypadají jako retro prádlo babičky. Příkladem je naše nejlepší se prodávající kojenecké podprsenky z kolekce Cupcake od amorální London. Téměř všechny podprsenky v našem internetovém obchodě jsou těhotenské a kojící podprsenky zároveň.

Nelekněte se, pokud se do svých starých šatů nevejdete hned po porodu

Prožili jsme to sami: po narození vytouženého miminka očekáváte, že se co nejrychleji vlezete do starého oblečení. Jakkoliv krásný a pohodlný byl váš těhotenský šatník, po 9 měsících chcete konečně na sebe něco jiného. 9 měsíců trvalo, než jste nabrali vaši těhotenskou váhu a tak nezoufejte, když potrvá 9 měsíců se jí po porodu zbavit. Vaše boky jsou vypnuty a vaše tělo potřebuje čas dostat se zpět do formy. Neodkládejte proto těhotenské kalhoty příliš rychle, a určitě je ještě ponoste, pokud jsou od Love2wait, specialistů na vysoce kvalitní a trendy těhotenské džíny.

Vyberte si přebalovací tašku, která se hodí k vašemu stylu

Postupně jak Vaše děťátko začne dělat první krůčky, budete si troufat chodit na návštěvy a procházky bez kočárku. Najednou zjistíte, že ta super taška, kterou jste dostali zdarma při koupi kočárku, a do které se všechno vejde, na Vás vypadá jako něco, co k vám nepatří. Na internetu najdete elegantní a praktické přebalovací tašky od renomované britské značky Babymel. Vaše taška zaručeně získá obdiv od okolí a vám skvěle doplní každodenní outfit.

Publikováno: 15. 04. 2017

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Adriana Horáková