Plyšový medvěd se vrací

Jaké plyšáky máte doma vy? Pravděpodobně se u vás doma povaluje sibiřský husky, možná též sob, ale kde jsou ti úžasní plyšoví medvědi, kteří nechyběli žádnému dítěti ještě před několika lety? Vraťme našim dětem plyšové medvídky i medvědy. Nebo si je jako vzpomínku na své dětství pořiďme sami.

Čeští medvědi pořád existují

Nebo se spíše vrátili. Už nemusíte kupovat plyšového medvěda Made in China. The Bears je česká firma, která v roce 2016 zahájila výrobu tradičních českých plyšových medvědů. Plyšový medvěd je perfektní hračkou pro děti od 3 let, ale i krásným dárkem pro starší děti, zejména pro holky, či dokonce pro dospělé. Medvěd z lásky je skvělý nápad na dárek.

Vyberte si svého medvěda

Firma vyrábí medvědy v několika velikostech: 60 cm, 100 cm, 160 cm, 200 cm, 230 cm a dokonce též jako 300cm obří plyšáky. V nabídce je bílý, světlehnědý, tmavohnědý, černý i třeba růžový či fialový medvěd. Nechybí ani plyšák panda. Všichni jsou z kvalitního materiálu a rádi se k nim přitulí děti i dospělí.

Medvědi k Vánocům

Pokud přemýšlíte nad krásným a nezapomenutelným dárkem k Vánocům, dobrou volbou je právě plyšový medvěd. Možná si ještě vzpomínáte, jak jste jako děti našli pod stromečkem toho svého plyšového medvěda. Teď máte možnost dopřát stejný zážitek svým dětem. A nebojte se medvěda věnovat ani teenagerce. Je to přesně ta dekorace do dětského pokoje, ze které bude naprosto nadšená.

Medvědi z růží

Specialitou firmy The Bears jsou též medvědi z růží. Jde o skutečně nádherné medvídky ve velikostech 25 a 40 cm vytvořené z umělých růží. Hodí se i k Vánocům, ale jsou to především dárky k různým výročím, k narozeninám, nebo k Valentýnovi. Prostě je věnujete k takovým příležitostem, u kterých byste věnovali květiny. Medvídci z růží se nabízí v nádherných v barvách. Větší medvídek i ve variantě se srdcem.

Publikováno: 30. 10. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková