Dřevěné pergoly – to pravé řešení pro vaši zahradu

Hledáte to pravé řešení pro vaši zahradu? Místo, kde si můžete příjemně posedět s rodinou nebo přáteli a také prostor, kde budete mít maximální soukromí pro klid, odpočinek a nicnedělání? Oblíbenou volbou jsou dřevěné pergoly, přístřešky, altány a zástěny, které poslouží k mnoha účelům, a navíc také zahradu zkrášlí a oživí.

Různé varianty dřevěných pergol

Jednou z variant, které se u dřevěných pergol nabízí, je volně stojící typ. Volně stojící pergola je designovým a elegantním řešením vhodným do každé zahrady. Nabízí možnost posedět s blízkými, ugrilovat si něco dobrého k jídlu nebo si jen tak popovídat, a to za jakéhokoliv počasí. Díky kvalitnímu dřevu je zajištěna maximální odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Další možností je pak ukotvení ke zdi, kdy tak splyne s vaším domem a vylepší vzhled terasy.

Praktická a elegantní zástěna pro zajištění soukromí

Vadí vám, že do vaší zahrady vidí sousedé nebo kolemjdoucí? Vytvořte si svůj vlastní prostor, ve kterém budete mít více soukromí a kde nebudete vystaveni všímavým pohledům kolemjdoucím. K tomuto účelu skvěle poslouží praktická a elegantní dřevěná zástěna s bytelnou konstrukcí. Navíc má víceúčelové využití. Skvěle se totiž hodí také pro popínavou vinnou révu.

Kvalitní zpracování a řešení na míru s ohledem na technologické možnosti

Klasické pergoly, zahradní altány, přístřešky a garážová stání vám přináší pergola-drevena.cz. Všechny nabízené výrobky jsou vytvořeny podle přání, představ a požadavků zákazníka. Výsledný kus je tak vždy řešením přesně na míru, a to s ohledem na technologické možnosti. Součástí nabídky je i možnost vlastní montáže, kdy je dodán kompletní spojovací materiál a detailní návod. Sestavení pergoly, altánu či přístřešku tak hravě zvládnete i vy.

Publikováno: 24. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková