Domů » Cimbálová muzika Vltava rozezní vaši rodinnou oslavu
Lifestyle

Cimbálová muzika Vltava rozezní vaši rodinnou oslavu

Chystáte svatbu nebo rodinnou oslavu kulatých narozenin? Určitě máte hlavu na prasknutí. Poradíme vám, na co nezapomenout, co si pohlídat a také vám řekneme, která cimbálka v Praze podá profesionální výkon. Živá hudba by totiž neměla na žádné akci chybět!

Ideální místo pro oslavu

Jestliže očekáváte větší počet lidí, určitě objednejte sál v restauraci, rozhodně oslavu nepořádejte doma. Restaurace vás sice vyjde dráž, ale budete mít více prostoru a také méně práce, protože se o hosty budou starat číšnici a servírky. Nejlepší místa jsou bohužel brzy pryč, proto je třeba sál rezervovat s velkým předstihem. Aby v něm vládla veselá, slavnostní atmosféra, nezapomeňte na výzdobu.

Jaké občerstvení?

Občerstvení vyřešte rautem, který vám ráda připraví samotná restaurace. Hosté si díky němu mohou vybrat jídlo dle své chuti, zavděčíte se všem. Raut většinou lze doplnit o vlastní dobroty. Kromě jídla nezapomeňte opatřit i dostatek nápojů – a to nejen alkoholických!

Pozvánky

Nejlépe bude vypadat, když necháte pozvánky vytisknout v profi tiskárně a pak je rozešlete poštou. V dnešní době se ale dají vyřešit i krátkou zprávou přes internet. Dělejte, jak je libo. Každopádně je pošlete včas, ať s vámi hosté počítají. Těsně před událostí žádejte potvrzení účasti, abyste věděli, kolik lidí nakonec doopravdy čekat.

Živá hudba

Jestliže to kapacita zvoleného sálu dovoluje, určitě si objednejte živou hudbu. Cimbálovka – Praha pod vedením Petra Goryczky se postará o pořádnou zábavu. Ačkoliv mají v repertoáru hlavně lidovky, rádi charakter vystoupení přizpůsobí vašim požadavkům. Videoukázky jsou dostupné na internetu – zaposlouchejte se a uvidíte, že si muziku s moravskými kořeny okamžitě zamilujete. Neváhejte cimbálovou muziku Vltava kontaktovat přes formulář na jejich internetových stránkách. Na vaší akci vykouzlí jedinečnou atmosféru!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.