Skvělé tipy

Neztrácejte čas mytím auta, v automyčce to udělají za vás

Nové auto je nádherně čisté a nablýskané. Stačí se ale párkrát projet a prvotní lesk je pryč. Hlavně ze začátku vám to je líto, a tak auto často myjete. Postupně vás však chuť do častého leštění přejde. Vždyť jde o tak zdlouhavou činnost! Znamená to, že máte jezdit neatraktivním šedým autem? Nikoliv. Jen je nejvyšší čas, abyste využili služeb automyčky.

Mycí linka nebo ruční mytí?

Možností máte dvě. Buď projedete automatickou mycí linkou, nebo si svůj vůz necháte umýt ručně. Proces v automatické lince je rychlejší a také levnější. Když nemáte čas nazbyt a auto potřebujete čisté okamžitě, je automatická linka na místě, není ovšem vhodné ji navštěvovat často, neboť není k autu zrovna šetrná. Navíc v ní nikdy nedosáhnete takové čistoty jako při ručním mytí.

Zaměstnanci, kteří auta myjí ručně, jsou speciálně vyškoleni. Mají k dispozici profesionální kosmetiku pro auta a vědí, jak přesně ji používat, aby se dosáhlo jen těch nejlepších účinků. Auto vám vyčistí opravdu pečlivě. Bude vypadat i vonět jako nové!

Jakou automyčku vybrat?

Při výběru si udělejte obrázek o několika automyčkách ve vaše okolí. Prostudujte si nabídku jejich služeb, přihlédněte na mycí prostředky, které používají, vezměte v potaz samozřejmě i cenu. Dobrým ukazatelem jsou také recenze od zákazníků. Přesný názor si samozřejmě uděláte, až myčku vyzkoušíte. Podle spokojenosti se pak rozhodnete, jestli tutéž myčku využijete i příště, nebo dáte šanci některé jiné.

Automyčka Karlín nabízí profesionální péči o vaše auto. K dispozici má kvalitní výbavu a autokosmetiku. Pracovní tým pracuje efektivně, auto zvládne vyčistit během jediné hodiny. Zaměstnanci mají smysl pro detail. Těžko byste na umytém autu hledali nějakou nedokonalost. Není divu, že je automyčka v Praze tak oblíbená a doporučuje ji český olympionik Lukáš Krpálek.

Neztrácejte čas mytím auta, nechejte jiné, ať vůz vyčistí za vás. Určitě budete spokojeni. Více na https://www.automycka-karlin.cz.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6