Sháníte převlek na karneval nebo oslavu? V nafukovacím kostýmu ostatní dokonale zastíníte

Bujaré oslavy narozenin, neformální firemní večírky, zahradní slavnosti, propagační akce, tradiční maškarní bály, karnevaly a v neposlední řadě divoké rozlučky se svobodou. Tam všude stále častěji potkáte přátele navlečené do nafukovacích kostýmů, kterak originálním zevnějškem sklízí obdiv všech přítomných hostů. V čem spočívá jejich popularita?

Co jsou to nafukovací kostýmy?

Nafukovací kostýmy jsou univerzální převleky dostupné ve stovkách podob, které pořídíte i za několik stokorun. Během několika minut se za pomoci ventilátoru, který je povětšinou součástí balení, můžete přeměnit do autentické podoby… Čeho?

Vyrazte si na karneval jako slepice, papoušek, nebo hovínko

…třeba slepice, ledního medvěda, kosmonauta, námořníka, žraloka, draka, papouška, dýně, koně, koupací kačenky, postavy ležící v napuštěné vaně nebo třeba plameňáka. Pokud vám, dámy, není cizí perverze a rádi své (nejen mužské) okolí na akci provokujete, měly byste vědět, že existují také nafukovací kostýmy penisu, hovínka nebo třeba „lechtivě“ vypadajícího banánu. Volba je jen na vás / nafukovací kostýmy pro dospěle jsou k dostání v mnoha podobách.

3 tipy na originální dámské nafukovací kostýmy

Paleta precizně navržených a kvalitně vyrobených nafukovacích kostýmů je opravdu široká. My jsme pro vás vybrali 3 osvědčené kousky, které sklízí úspěch nejen na večírcích.

Papoušek

Umíte si představit, jaké to bude překvapení, že se v nafukovacím kostýmu naparujícího se papouška neukrývá ukecaný a ctižádostivý chlap, ale roztomilé, něžné pohlaví? Nemusíte se přitom chovat jako papoušek, který nedopatřením uprchl ze střežené klece, abyste byly středem pozornosti. Tím si buďte jisti.

Penis

Loučí se vám se svobodou nejlepší kámoška? Tak ji připravte takovou poslední párty ve stavu svobodných, na kterou až do smrti (nebo do rozvodu a následné další rozlučky se svobodou) nezapomene! Lechtivý, nafukovací kostým penisu se o to postará; to je tutovka. Dorazíte v něm vy, anebo do něj (jakýmkoliv způsobem) dostanete budoucí nevěstu? To už je na vás.

Prasátko

Jasně, chlapi jsou prasata – o tom žádná. Ale co kdyby se tentokrát jedno takové 160-180 cm vysoké, usměvavé a samozřejmě růžové prasátko stalo z vás? Vedle toho, že z vás nafukovací kostým prasátka udělá hvězdu večera, můžete počítat i s dalším pozitivním efektem; tentokrát máte na nějakou tu decku vína nebo panáka whisky navíc legitimní nárok. Jste přeci prase, no ne?

Publikováno: 04. 03. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková