Bydlení

Raději vyhořet než se stěhovat? To už dávno neplatí!

Kdo může říct, že přesně ví, kam se bude jeho život ubírat? Jednoho dne jste tady a za pár měsíců najdete práci snů na druhé straně republiky. Anebo se přestěhujete za svou životní láskou či se vám narodí dítě a najednou budete potřebovat větší byt… Ale co když se vám do stěhování nechce, protože jde o fyzicky náročný a komplikovaný proces? Nemusíte na to být sami – využijte profesionální stěhovací služby a stěhujte se s úsměvem (a rukama v kapsách).

Máte toho hodně? Stěhováci vám to zjednoduší

Přestěhovat pár krabic s oblečením a knihami zvládne každý i s prstem v nose. Ovšem stěhování bytů již taková legrace není. Spotřebiče, nábytek a osobní věci se do kufru kombíku rozhodně nevejdou a obvykle nestačí ani menší dodávka. V takovém případě přijde vhod plnohodnotný stěhovací vůz a pomoc několika zkušených chlapů, kteří si poradí i s těžšími břemeny.

Nepodceňujte plánování

Jak poznáte solidní stěhovací firmu? Například podle toho, že se s vámi domluví na podrobnostech. Než se stěhováci pustí do „akce“, proberou s vámi detaily a nastíní průběh celého stěhovacího dne. S profesionály se nemusíte obávat, že by se cokoliv zadrhlo. Vše naopak půjde jako na drátkách a budete bydlet v novém v co nejkratším čase.

Co nabízí dobrá stěhovací firma?

Skvělým příkladem profesionálního přístupu a nadstandardních služeb je levné stěhování pod taktovkou firmy Pražské stěhovací služby (PSS). Můžete ho využít v případě pár věcí i při stěhování celé firmy.

PSS funguje non-stop včetně víkendů a svátků (obojí bez příplatků) a v případě potřeby vaše věci třeba v noci. Firma disponuje moderními stěhovacími vozy a má sjednáno kvalitní pojištění až do výše 5 milionů korun. Za dopravu po Praze nezaplatíte ani korunu a bez příplatků je i stěhování do 5. patra.

PSS stěhuje již od roku 2003 a patří mezi největší stěhovací a přepravní služby na trhu. Ať už vás čeká přesun o pár ulic v rámci Prahy, nebo snad stěhování levně do zahraničí, nemáte se čeho bát. S profíky je to tak snadné!

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí sauny? Tradiční finské sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.