Domů » Raději vyhořet než se stěhovat? To už dávno neplatí!
Bydlení

Raději vyhořet než se stěhovat? To už dávno neplatí!

Kdo může říct, že přesně ví, kam se bude jeho život ubírat? Jednoho dne jste tady a za pár měsíců najdete práci snů na druhé straně republiky. Anebo se přestěhujete za svou životní láskou či se vám narodí dítě a najednou budete potřebovat větší byt… Ale co když se vám do stěhování nechce, protože jde o fyzicky náročný a komplikovaný proces? Nemusíte na to být sami – využijte profesionální stěhovací služby a stěhujte se s úsměvem (a rukama v kapsách).

Máte toho hodně? Stěhováci vám to zjednoduší

Přestěhovat pár krabic s oblečením a knihami zvládne každý i s prstem v nose. Ovšem stěhování bytů již taková legrace není. Spotřebiče, nábytek a osobní věci se do kufru kombíku rozhodně nevejdou a obvykle nestačí ani menší dodávka. V takovém případě přijde vhod plnohodnotný stěhovací vůz a pomoc několika zkušených chlapů, kteří si poradí i s těžšími břemeny.

Nepodceňujte plánování

Jak poznáte solidní stěhovací firmu? Například podle toho, že se s vámi domluví na podrobnostech. Než se stěhováci pustí do „akce“, proberou s vámi detaily a nastíní průběh celého stěhovacího dne. S profesionály se nemusíte obávat, že by se cokoliv zadrhlo. Vše naopak půjde jako na drátkách a budete bydlet v novém v co nejkratším čase.

Co nabízí dobrá stěhovací firma?

Skvělým příkladem profesionálního přístupu a nadstandardních služeb je levné stěhování pod taktovkou firmy Pražské stěhovací služby (PSS). Můžete ho využít v případě pár věcí i při stěhování celé firmy.

PSS funguje non-stop včetně víkendů a svátků (obojí bez příplatků) a v případě potřeby vaše věci třeba v noci. Firma disponuje moderními stěhovacími vozy a má sjednáno kvalitní pojištění až do výše 5 milionů korun. Za dopravu po Praze nezaplatíte ani korunu a bez příplatků je i stěhování do 5. patra.

PSS stěhuje již od roku 2003 a patří mezi největší stěhovací a přepravní služby na trhu. Ať už vás čeká přesun o pár ulic v rámci Prahy, nebo snad stěhování levně do zahraničí, nemáte se čeho bát. S profíky je to tak snadné!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.