Domů » Přijďte si zacvičit do největšího fitness centra v Ostravě
Skvělé tipy

Přijďte si zacvičit do největšího fitness centra v Ostravě

Součástí zdravotního životního stylu by měl být nejen optimálně nastavený jídelníček, ale i pravidelný pohyb. Pokud se chystáte do fitness centra, vyberte si takové, aby mělo moderní vybavení, pestrou nabídku skupinových lekcí, ale také příjemné prostředí. V následujících řádcích vám představíme největší fitness centrum v Ostravě, které si vás podmaní po všech stránkách.

Vzhledem k tomu, že se standardy v oblasti zdraví a wellness zvyšují, fitness centra mění podobu svých prostor, aby si udržela klientelu a přivítala další zákazníky. Fitness Ostrava – FIT PARK – má cvičební plochu 2 200 metrů čtverečních, což je vskutku úctyhodné číslo, nemyslíte?

Interiér hraje důležitou roli

V podstatě nezáleží na tom, jestli se chystáte na osobní trénink, nebo nějaké skupinové cvičení, v každém případě byste měli požadovat příjemné a přátelské prostředí. FIT PARK má propracovaný klimatizační systém udržující ideální teplotu v interiéru, a tak můžete i během horkých letních dnů podat vskutku nevídaný výkon, aniž by vás unavovalo extrémní teplo.

Samozřejmostí je i pravidelné větrání tělocvičny, a tím pádem se uvnitř nezachycuje škodlivé množství oxidu uhličitého.

Velké množství posilovacích strojů

FIT PARK je rozdělený na několik částí a samozřejmě nechybí třeba cardio zóna. Cvičit tak můžete na orbitreku, stepperu, elipticalu a dalších. FIT PARK si zakládá na kvalitních produktech, a proto má v nabídce stroje od významných značek jako Octane, Life Fitness a Cybex.

Pokud vás zajímá spíše funkční zóna Ostrava, nadchne vás 15metrová konstrukce s pěti stanovišti. V této části mohou trénovat i sportovci preferující crossové tréninky, protože součástí tělocvičny jsou například hrazdy.

Skupinové lekce

Pro příznivce skupinového cvičení je připravený H.E.A.T. Program. Jedná se o naprosto unikátní program, který je vhodný pro lidi jakéhokoliv věku i v jakékoliv kondici. H.E.A.T. Ostrava si jednoznačně užijete, protože se jedná v podstatě o chození, což je pro lidské tělo nejvíce přirozený pohyb.

Závěrem nesmíme zapomenout na vzpírání Ostrava. Jedná se o nejstarší sportovní odvětví, jež kombinuje sílu a rychlost.

Přijďte do FIT PARKU, určitě nebudete litovat.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.