Zdraví

Když se zuby stávají šperkem… bělicí pásky versus ambulatní bělení

Všichni známe známé rčení “Šaty dělají člověka”, ale buďme k sobě upřímní – zuby nám přece jen řeknou více. (Armaniho koupíme už i v second-handě, ale perfektní chrup ne). Lidé si tuto skutečnost uvědomují stále jasnější a dnes je proto skoro vzácností setkat člověka s neošetřované chrupem.

Dokonce jdeme ještě dál. Neuspokojí nás to, že máme všechny zuby v pořádku, bez kazů, bez zubního kamene – chceme je mít zářivě bílé. A proto i hledáme různé způsoby jak toho docílit

1.) “zaručeně ověřené” babské recepty
2.) ambulatní bělení u zubaře
3.) bělicí pásky

1.) “zaručeně ověřené” babské recepty

Na internetu je jich neskutečné množství a mezi nejpopulárnější patří asi soda bicarbonate + citronová šťáva … neboť zuby opravdu vybělí.

Ale co to udělá se zubní sklovinou už autor “zaručeného receptu” neuvádí. Měl by, protože tento způsob dokonale poškrábe (soda) a rozleptá (kyselina citronová) sklovinu zubu a za pár měsíců máme po nich … .Tento “špás” vyjde primárně opravdu pár centů, ale později budeme nuceni investovat stovky, ne-li tisíce do opravy zubů a do zubních náhrad.

2.) ambulatní bělení u zubaře

Ambulantní bělení zubů probíhá jednorázově. Bělící gel stomatolog ponechá na zubech jednu až dvě hodiny. Jde o kosmetické ošetření, které zdravotní pojišťovny nehradí.

3.) nejsilnější bělicí pásky značky Crest

Bělení zubů pomocí bělících pásků Crest je šetrnější nejen k zubům, ale i vaší peněžence. Probíhá postupně. Každý den se během určeného počtu dní nasadí na zuby pásek a gel působí určený čas každý jeden den celé několikadenní aplikace. Už po pár dnech domácího bělení jsou zuby viditelně bělejší a na konci bělící kúry jsou zuby profesionálně a šetrně vybělené.

Bělicí pásky Crest Supreme je možné zakoupit v ambulancích zubních lékařů či dentálních hygieniků.

Jde o nejsilnější bělicí pásky značky Crest. Obsahově je to největší balení, které postačuje až na 42 aplikací. Bělicí pásky na zuby jsou určeny na domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení.

Bělicí pásky Crest Supreme – výhodná investice do zubů

Zdravé, čisté a krásné bílé zuby nám zvyšují kredit ve společnosti – působíme dojmem odpovědného člověka se zdravým životním stylem, snadněji získáme lukrativní pracovní místo, zvyšují naše sebevědomí co pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu.

Uděláte i vy z vašeho chrupu ozdobu své tváře? Stanou se i vaše zuby šperkem?

1 komentář

Klikni a přidej komentář

  • Já se snažil nad nepříznivými podmínkami vyzrát a proto jsem si zakoupil Dynamite recenze. Musím říct, že jsem opravdu dobře udělal, jelikož nyní chytám více ryb rychleji, snadněji a efektivněji. Jednou jsem dokonce vylovil 8 kilo ryb za hodinu! Produkt rozhodně doporučuji každému, kdo má problém se zimním rybařením, či těm, kterým nestačí jejich dosavadní úlovky. Tato směs se skládá z feromonů, které při interakci s vodou vypouštějí určitý zápach. Vzhledem k tomu, že čichový organ ryb je mnohem rozvinutější než u lidí, vylučovaný zápach pomáhá lákat ryby z nejvzdálenějších částí řeky a sbírat je v blízkosti vás. Ovšem nejdůležitější je, že feromony mohou urychlit metabolismus ryb a také jim způsobit nadměrný pocit hladu.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.