Domů » Když se zuby stávají šperkem… bělicí pásky versus ambulatní bělení
Zdraví

Když se zuby stávají šperkem… bělicí pásky versus ambulatní bělení

Všichni známe známé rčení \”Šaty dělají člověka\”, ale buďme k sobě upřímní – zuby nám přece jen řeknou více. (Armaniho koupíme už i v second-handě, ale perfektní chrup ne). Lidé si tuto skutečnost uvědomují stále jasnější a dnes je proto skoro vzácností setkat člověka s neošetřované chrupem.

Dokonce jdeme ještě dál. Neuspokojí nás to, že máme všechny zuby v pořádku, bez kazů, bez zubního kamene – chceme je mít zářivě bílé. A proto i hledáme různé způsoby jak toho docílit

1.) \”zaručeně ověřené\” babské recepty
2.) ambulatní bělení u zubaře
3.) bělicí pásky

1.) \”zaručeně ověřené\” babské recepty

Na internetu je jich neskutečné množství a mezi nejpopulárnější patří asi soda bicarbonate + citronová šťáva … neboť zuby opravdu vybělí.

Ale co to udělá se zubní sklovinou už autor \”zaručeného receptu\” neuvádí. Měl by, protože tento způsob dokonale poškrábe (soda) a rozleptá (kyselina citronová) sklovinu zubu a za pár měsíců máme po nich … .Tento \”špás\” vyjde primárně opravdu pár centů, ale později budeme nuceni investovat stovky, ne-li tisíce do opravy zubů a do zubních náhrad.

2.) ambulatní bělení u zubaře

Ambulantní bělení zubů probíhá jednorázově. Bělící gel stomatolog ponechá na zubech jednu až dvě hodiny. Jde o kosmetické ošetření, které zdravotní pojišťovny nehradí.

3.) nejsilnější bělicí pásky značky Crest

Bělení zubů pomocí bělících pásků Crest je šetrnější nejen k zubům, ale i vaší peněžence. Probíhá postupně. Každý den se během určeného počtu dní nasadí na zuby pásek a gel působí určený čas každý jeden den celé několikadenní aplikace. Už po pár dnech domácího bělení jsou zuby viditelně bělejší a na konci bělící kúry jsou zuby profesionálně a šetrně vybělené.

Bělicí pásky Crest Supreme je možné zakoupit v ambulancích zubních lékařů či dentálních hygieniků.

Jde o nejsilnější bělicí pásky značky Crest. Obsahově je to největší balení, které postačuje až na 42 aplikací. Bělicí pásky na zuby jsou určeny na domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení.

Bělicí pásky Crest Supreme – výhodná investice do zubů

Zdravé, čisté a krásné bílé zuby nám zvyšují kredit ve společnosti – působíme dojmem odpovědného člověka se zdravým životním stylem, snadněji získáme lukrativní pracovní místo, zvyšují naše sebevědomí co pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu.

Uděláte i vy z vašeho chrupu ozdobu své tváře? Stanou se i vaše zuby šperkem?

1 komentář

Klikni a přidej komentář
  • Já se snažil nad nepříznivými podmínkami vyzrát a proto jsem si zakoupil Dynamite recenze. Musím říct, že jsem opravdu dobře udělal, jelikož nyní chytám více ryb rychleji, snadněji a efektivněji. Jednou jsem dokonce vylovil 8 kilo ryb za hodinu! Produkt rozhodně doporučuji každému, kdo má problém se zimním rybařením, či těm, kterým nestačí jejich dosavadní úlovky. Tato směs se skládá z feromonů, které při interakci s vodou vypouštějí určitý zápach. Vzhledem k tomu, že čichový organ ryb je mnohem rozvinutější než u lidí, vylučovaný zápach pomáhá lákat ryby z nejvzdálenějších částí řeky a sbírat je v blízkosti vás. Ovšem nejdůležitější je, že feromony mohou urychlit metabolismus ryb a také jim způsobit nadměrný pocit hladu.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.