Domů » Proč pořídit kolotoče nad postýlku pro miminko?
Děti a rodina

Proč pořídit kolotoče nad postýlku pro miminko?

Netrpělivě očekáváte příchod nového člena rodiny a pečlivě přemýšlíte, jaké vybavení by vám mohlo chybět? Možná jste zapomněli právě na kolotoč nad postýlku, který hraje důležitou roli, co se týče kvality spánku a zábavy kojence. Být dobrý rodič je bezpochyby obtížný úkol, avšak ne nezvládnutelný. Hračky jsou nedílnou součástí dětských životů, kdy pomáhají rozvíjet dovednosti novorozence a podporují jeho vnímavost, kreativitu a intelekt. Kolotoč nad postýlku je skvělá zábavní, ale také stimulující hračka, která se postará, jak o zábavné hry, tak i kvalitní spánek doprovázený hlubokými tóny.

Výhody kolotoče nad postýlkou

Specialisté potvrzují, že kolotoče nad postýlkou pomáhají se správným rozvojem novorozence. Podporuje pohybové schopnosti dítěte a slouží jako skvělá učební pomůcka. O kvalitu spánku se postarají melodie a zvuky s hlubokými tóny, které miminko dokáží uklidnit a uspat.

Navíc díky kolotoče umožníte dítěti se vzdělávat již od narození. Obecně se doporučuje pořídit zajímavou a pestrobarevnou pomůcku, kterou bude moci kojenec neustále prozkoumávat a objevovat nové barvičky, tvary či různé druhy zvířat.

Jak umístit kolotoč?

Kolotoč by správně měl být zavěšen nad postýlkou, aby dítě na něj nedosáhlo. Při neustálých pokusech dětský kolotoč strhnout tak kojenec rozvíjí své motorické schopnosti a procvičuje potřebné svalstvo.

Kde lze kolotoč nad postýlku zakoupit?

Tuto motorickou, zábavní a relaxační pomůcku můžete sehnat na e-shopu Ready4Kids.cz, kde máte navíc k dispozici široký výběr dětských zábavních a bezpečnostních předmětů.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.