Skvělé tipy

Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla? Je to snadné!

Ti, kteří pravidelně cestují, se mnohdy zaobírají otázkou, jak si v cizí zemi zajistit dostatečný komfort. Základem je samozřejmě kvalitní a pohodlné ubytování, nezbytná je ale i vyhovující doprava. Zdaleka ne každého uspokojují veřejné dopravní prostředky. Kromě nedostatku pohodlí jsou totiž jejich uživatelé limitováni i přesně vymezenými trasami, jízdními řády a návazností jednotlivých spojů. Ta často není ideální a najít vyhovující spojení autobusem nebo vlakem je leckdy náročný úkol. Nehledě na to, že cestování s objemnými kufry a dalšími zavazadly rozhodně není příjemným zážitkem.

Jak funguje autopůjčovna na Letišti Václava Havla?

Autopůjčovna na Letišti Praha dbá na osobní přístup a vysokou kvalitu služeb. Její pracovníci jsou na příjezd zákazníků včas připraveni a sdílí polohu přes Google Maps. Zajistí okamžité odbavení a poskytnou vynikající kávu zdarma. Kancelář je umístěna jen malý kousek od východu přímo naproti Terminálu 1 a funguje nonstop. Zákazníci autopůjčovny EasyRent.cz mají možnost parkování na jejích plochách a je pro ně zajištěna možnost nakládání i vykládání na bezpečné ploše. Všechny potřebné dokumenty jsou navíc předpřipraveny, tudíž nedochází k zbytečným prodlením. A platit lze hotově i kartou.

Autopůjčovna s řadou pozitivních referencí od klientů z celého světa

V EasyRent.cz dobře vědí, jak bývají zákazníci unaveni po dlouhém letu. Proto vše řeší tak, aby se klienti během krátké chvilky odbavili, naložili zavazadla a mohli ihned odjet. Autopůjčovna na Letišti Praha má skvělé reference a půjčuje auta všech kategorií od Mini Cooperů a osobních dodávek až po kabriolety. Mezi její klienty patří jak klienti cestovních kanceláří, tak i významné osoby. Služby EasyRent.cz využívá generální tajemník NATO, firma Amati i business cestující z koncernu VW do Škoda Auto. Součástí vozového parku firmy jsou Mini Cooperminibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávkyPůjčovna dodávek navíc nabízí i půjčení SUV.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí sauny? Tradiční finské sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.