Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla? Je to snadné!

Ti, kteří pravidelně cestují, se mnohdy zaobírají otázkou, jak si v cizí zemi zajistit dostatečný komfort. Základem je samozřejmě kvalitní a pohodlné ubytování, nezbytná je ale i vyhovující doprava. Zdaleka ne každého uspokojují veřejné dopravní prostředky. Kromě nedostatku pohodlí jsou totiž jejich uživatelé limitováni i přesně vymezenými trasami, jízdními řády a návazností jednotlivých spojů. Ta často není ideální a najít vyhovující spojení autobusem nebo vlakem je leckdy náročný úkol. Nehledě na to, že cestování s objemnými kufry a dalšími zavazadly rozhodně není příjemným zážitkem.

Jak funguje autopůjčovna na Letišti Václava Havla?

Autopůjčovna na Letišti Praha dbá na osobní přístup a vysokou kvalitu služeb. Její pracovníci jsou na příjezd zákazníků včas připraveni a sdílí polohu přes Google Maps. Zajistí okamžité odbavení a poskytnou vynikající kávu zdarma. Kancelář je umístěna jen malý kousek od východu přímo naproti Terminálu 1 a funguje nonstop. Zákazníci autopůjčovny EasyRent.cz mají možnost parkování na jejích plochách a je pro ně zajištěna možnost nakládání i vykládání na bezpečné ploše. Všechny potřebné dokumenty jsou navíc předpřipraveny, tudíž nedochází k zbytečným prodlením. A platit lze hotově i kartou.

Autopůjčovna s řadou pozitivních referencí od klientů z celého světa

V EasyRent.cz dobře vědí, jak bývají zákazníci unaveni po dlouhém letu. Proto vše řeší tak, aby se klienti během krátké chvilky odbavili, naložili zavazadla a mohli ihned odjet. Autopůjčovna na Letišti Praha má skvělé reference a půjčuje auta všech kategorií od Mini Cooperů a osobních dodávek až po kabriolety. Mezi její klienty patří jak klienti cestovních kanceláří, tak i významné osoby. Služby EasyRent.cz využívá generální tajemník NATO, firma Amati i business cestující z koncernu VW do Škoda Auto. Součástí vozového parku firmy jsou Mini Cooper, minibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávky. Půjčovna dodávek navíc nabízí i půjčení SUV.

Publikováno: 27. 10. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková