Domů » Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla? Je to snadné!
Skvělé tipy

Jak si půjčit auto na Letišti Václava Havla? Je to snadné!

Ti, kteří pravidelně cestují, se mnohdy zaobírají otázkou, jak si v cizí zemi zajistit dostatečný komfort. Základem je samozřejmě kvalitní a pohodlné ubytování, nezbytná je ale i vyhovující doprava. Zdaleka ne každého uspokojují veřejné dopravní prostředky. Kromě nedostatku pohodlí jsou totiž jejich uživatelé limitováni i přesně vymezenými trasami, jízdními řády a návazností jednotlivých spojů. Ta často není ideální a najít vyhovující spojení autobusem nebo vlakem je leckdy náročný úkol. Nehledě na to, že cestování s objemnými kufry a dalšími zavazadly rozhodně není příjemným zážitkem.

Jak funguje autopůjčovna na Letišti Václava Havla?

Autopůjčovna na Letišti Praha dbá na osobní přístup a vysokou kvalitu služeb. Její pracovníci jsou na příjezd zákazníků včas připraveni a sdílí polohu přes Google Maps. Zajistí okamžité odbavení a poskytnou vynikající kávu zdarma. Kancelář je umístěna jen malý kousek od východu přímo naproti Terminálu 1 a funguje nonstop. Zákazníci autopůjčovny EasyRent.cz mají možnost parkování na jejích plochách a je pro ně zajištěna možnost nakládání i vykládání na bezpečné ploše. Všechny potřebné dokumenty jsou navíc předpřipraveny, tudíž nedochází k zbytečným prodlením. A platit lze hotově i kartou.

Autopůjčovna s řadou pozitivních referencí od klientů z celého světa

V EasyRent.cz dobře vědí, jak bývají zákazníci unaveni po dlouhém letu. Proto vše řeší tak, aby se klienti během krátké chvilky odbavili, naložili zavazadla a mohli ihned odjet. Autopůjčovna na Letišti Praha má skvělé reference a půjčuje auta všech kategorií od Mini Cooperů a osobních dodávek až po kabriolety. Mezi její klienty patří jak klienti cestovních kanceláří, tak i významné osoby. Služby EasyRent.cz využívá generální tajemník NATO, firma Amati i business cestující z koncernu VW do Škoda Auto. Součástí vozového parku firmy jsou Mini Cooperminibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávkyPůjčovna dodávek navíc nabízí i půjčení SUV.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.