Domů » Kávové předplatné vám zajistí pravidelné dodávky čerstvé a kvalitní kávy přímo domů
Skvělé tipy

Kávové předplatné vám zajistí pravidelné dodávky čerstvé a kvalitní kávy přímo domů

Káva patří mezi teplé nápoje, které si získaly velkou oblibu na celém světě. Ani Česká republika není výjimkou. Pít kávu při setkání s přáteli, po obědě nebo jen tak pro radost je v tuzemsku zvykem již dávno. Horší to však ještě před několika málo desetiletími bylo jak s přípravou, tak i s kvalitou kávy. Na jednu stranu se sice často připravovala i doma káva z těsně před přípravou namletých zrn, na tu druhou se však zdaleka nejednalo o čerstvou surovinu. A český „turek“, kdy se prášek pouze zalije horkou vodou, tedy není právě ideálním způsobem přípravy. Situace se naštěstí začala již v devadesátých letech lepšit a dnes si může dokonalou kávu dopřát každý.

Na dobrou kávu nemusíte jenom do kavárny. Kávové předplatné vám umožní mít dokonale voňavou a aromatickou kávu při ruce i doma

Opravdoví milovníci kávy si dnes mohou snadno koupit jak zrnkovou, tak i mletou kávu z různých koutů světa. Nabídka je široká a tu pravou snadno najde každý. Velice oblíbenou odrůdou je plná, výrazná a zároveň jemná arabika. Ta se dnes pěstuje v Jižní a Střední Americe, v Austrálii i v mnoha asijských a afrických zemích. Nemusíte se proto omezovat jen na brazilskou a kolumbijskou, dopřát si můžete i etiopskou, bolívijskou, indickou, jamajskou, dominikánskou, keňskou, vietnamskou nebo třeba papuánskou kávu. Pokud se navíc nechcete zatěžovat pravidelným objednáváním kávy, je tu pro vás předplatné kávy. To si lze zajistit na tři měsíce, šest měsíců nebo celý rok. A navíc si lze zvolit konkrétní druh kávy či preferovanou zemi původu, případně se nechat překvapit a nechat výběr na dodavateli.

Káva je také skvělým dárkem. Věnovat můžete dárkový balíček i kávové předplatné

Chcete-li dopřát skvělou kávu i své rodině nebo přátelům, můžete jim zajistit kávové předplatné. Skvělou volbou jsou i káva dárkové poukazy. Možností je i dárková poukázka, na kterou lze umístit i volitelný text.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.