Jaká trička jsou základem pánského šatníku?

Velikost pánského šatníku je obvykle cca poloviční oproti velikosti dámské šatny. Čím to je? Muži bývají v módě častokrát nenároční. Mnohdy si na sebe vezmou to, co jim maminka či manželka koupí, případně rovnou nachystá. Ať už jste tou maminkou/manželkou, nebo patříte k uvědomělé skupině mužů, již si oblečení vybírají sami, měli byste vědět, jaká trička by v pánském šatníku rozhodně neměla chybět. Zatímco ženy střídají trička a halenky, sem tam nějaký pěkný peplum top nebo košili, pánové mají situaci o dost jednodušší. Základ jejich šatníku tvoří trička různých střihů a stylů. Při jejich výběru je samozřejmě nutné brát v úvahu styl konkrétního jedince a jeho preference, některá trička by ovšem neměla chybět v žádném mužském šatníku.

Potisky patří minulosti, trendy jsou jednobarevná čistá trička

Cool nápisy, potisky a názvy značek přes celá prsa jsou už docela out. Tohle se nosilo tak před deseti lety, v roce 2021 je trendy především minimalismus. Zaměřte se tedy na trička bez potisku, čistá, jednobarevná. Univerzálním kouskem je čisté bílé tričko a také jednobarevné černé triko. Pokud si troufáte, nebojte se ani barev. Na mužích působí dobře třeba vínová, tmavě modrá nebo tmavě zelená. Odvážlivcům sedí i jemně růžová. A proč jsou jednobarevná trička tak nezbytná? To je jednoduché – jsou totiž univerzální. Hodí se ke sportovnímu outfitu i jako neutrální podklad pod sako nebo svetr.

Casual tričko s výstřihem do V a knoflíky

Pro dny, kdy se chcete obléknout trochu stylověji, přijdou vhod i trička s výstřihem do V, ideálně třeba taková, která mají ve výstřihu tři knoflíčky. Působí elegantním dojmem, téměř jako polokošile či košile. Na rozdíl od těchto ne příliš oblíbených kousků vás však nebudou škrtit ani nijak omezovat. A když už jsme u toho příjemného pocitu z nošení, vybírejte si trička ze 100% bavlny. Ta jsou na kůži nejpříjemnější a zároveň dobře vypadají. Levné umělé materiály se častokrát poznají již na první pohled, vypadají lacině a příjemné také nejsou.

Minimálně jedno sportovní tričko určitě užijete

Hezké vyrýsované tělo získáte jedině sportem. Je jedno, jestli muž chodí běhat, miluje cyklistiku nebo je pravidelným návštěvníkem posilovny. Sport k silnějšímu pohlaví tak nějak patří, takže sportovní tričko by mělo být součástí šatníku. Nemusí jít vyloženě o drahé triko s fajfkou nebo třemi proužky. Pohlídejte si jen, aby bylo z funkčního materiálu. Trendem jsou opět sportovní trička bez potisku, protože opravdový muž za sebe nemusí nechat mluvit potisky, dokáže zaujmout sám! Máte chuť obměnit svůj šatník a doplnit ho několika stylovými základními kousky, které jsme si výše popsali? Všechna výše popsaná trička nabízí e-shop s pánskou módou Bolf. Nemusíte tedy běhat po obchodě a zdlouhavě shánět ten nejlepší sortiment, vše zakoupíte na jednom místě.

Publikováno: 03. 02. 2021

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková