Zdraví

Infekce mohou vznikat i z nedostatečné hygieny holící hlavy! Čistící kazeta ji perfektně vyčistí a zbaví bakterií

Mnoho lidí zanedbává dostatečnou hygienu, čímž nemáme na mysli každodenní mytí zubů a rukou či sprchu – řeč je o čistotě věcí, jež v rámci hygieny využíváme. Jejich správnou údržbou můžeme předcházet šíření mnoha druhů virů a bakterií. Ovšem na pozoru bychom se měli mít i před škodlivými látkami a plísněmi. Celkovou čistotou domácího prostředí přispíváme nejen k lepšímu fyzickému zdraví, ale i psychické pohodě.

Zvýšenou pozornost bychom měli věnovat čistotě holící hlavy

Každý z nás se někdy při holení trochu pořezal, to se prostě stává a mnohdy se tomu nevyhneme. Ovšem v dnešní době je riziko poranění holící hlavou daleko menší než třeba břitvou, která se už tak moc nepoužívá. I tak ale může dojít k poškození vrchní vrstvy kůže a hrozí riziko zanesení bakterií do těla – a vznik infekce.

Ale jak se proti tomu chránit? Pokud nechcete riskovat infekci, je dobré po každém holení dostatečně očistit holící hlavu, popřípadě vzniklou ránu urychleně opláchnout vodou a vydezinfikovat. Ani to, ale nemusí stačit, abychom riziku zcela předešli. Se skutečně efektivním řešením přichází čistící kazeta Braun.

Co je a jak funguje čistící kazeta Braun?

Ještě než se dostaneme k výrobku značky Braun, vysvětleme si, co to vůbec čistící kazeta je. Slouží k důkladnému vyčištění holící hlavy od veškerých bakterií. Aby byla účinná, musí obsahovat kapalinu, která je na bázi alkoholu. Díky této kapalině efektivně zlikviduje nečistoty a odstraní z holící hlavy všechny nechtěné jednobuněčné organismy.

Do kazety značky Braun lze dolít čistící kapalinu WoldoClean. V čem tkví její výhody? Především vám ušetří peníze, protože jedno balení vystačí až na 6 doplnění. Navíc zanechává na kůži příjemnou vůni s esencí citronových plodů a pocit svěžesti.

Čistící kapalinu do kazet braun ccr je vhodné vyměnit zhruba po 4 týdnech. Zakoupíte ji na WoldoShop.cz.

 

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.