Domů » Moderní stínící systémy vnáší do domu eleganci, komfort i úsporu za energie
Bydlení

Moderní stínící systémy vnáší do domu eleganci, komfort i úsporu za energie

Ceny energií prudce rostou a není divu, že většina z nás usilovně přemýšlí, jak výdaje za vytápění znatelně snížit. V případě, že jste investovali do nových oken a stále se vám zdá, že uniká více tepla, než je zdrávo, sáhněte po stále oblíbenějším prvku v podobě předokenních rolet. Ty navíc zvládají mnohem více věcí, než „jen“ efektivní izolaci. Posuďte sami.

Venkovní rolety toho zvládnou více než si myslíte

Předokenní rolety vynikají zejména svými izolačními vlastnostmi a dokáží snížit náklady na energii až o 40%. Navíc snižují hluk a to o nezanedbatelných 7 dB. Kromě toho však slouží i jako účinný bezpečnostní prvek a chrání okno před mechanickým poškozením či škodám, které by mohlo natropit nepříznivé počasí. Ovládání je velmi snadné, provoz bezproblémový a lamely lze natočit tak, aby zajistily dokonalé stínění interiéru.

Kvalitní rolety se vyrábí z hliníku i z plastu a to s kvalitní povrchovou úpravou a naplněné izolační polyuretanovou pěnou či v bezpečnostním provedení z extrudovaného hliníku. Díky vnější úpravě vypalovaným lakem je zajištěna vysoká odolnost proti otěru.

Zkroťte sluníčko a udělejte si doma příjemnou atmosféru

Pokud vás výdaje za teplo netrápí a toužíte pouze po funkčním stínícím systému, vsaďte na venkovní žaluzie. I ty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálu, které zaručí dlouhou trvanlivost a umožňují perfektní regulaci přirozeného světla. Žaluzie umístěné v exteriéru představují nejúčinnější způsob, jak ovlivnit klima v místnosti.

Oba systémy lze vybavit komfortním elektrickým pohonem a pohodlně je regulovat dálkovým ovládáním. Sluneční automatika žaluzie stáhne do předem nastaveného úhlu a větrná automatika zatáhne a ochrání před případným poškozením. Samozřejmostí bývá pestrý výběr barev z palety RAL a dekorů imitujících dřevo, díky kterým systémy nejen fungují, ale i dobře vypadají.

Po žaluziích a roletách se můžete poohlédnout na rolety-site.cz, kde zároveň koupíte parapety i sítě do oken.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.