Domů » Darujte wellness pobyt, darujete zdraví a pohodu
Zdraví

Darujte wellness pobyt, darujete zdraví a pohodu

Život dokáže být pěkně náročný! V práci jsou pořád stresy a tlak, doma spousta dalších povinností. Víte vůbec, kdy jste se naposledy cítili pořádně odpočatí? Naštěstí existují wellness pobyty, které se starají o relaxaci, zdraví i duševní pohodu. Každý si občas zaslouží citlivou péči. Wellness pobyty jsou skvělým tipem na dárek.

Co je wellness?

Ujasněme si, co vlastně wellness jde. Význam je poměrně široký, zahrnuje různé relaxační a sportovní činnosti, které přispívají fyzickému nebo psychickému zdraví. Jako wellness lze označit fitness centrum, saunu, vířivku či masáž. Jednotlivé programy podporují kondici i imunitu, případně pomáhají uvolnit mysl. Obdarovaný bude díky wellness pobytu snadněji čelit každodenním nástrahám života.

Wellness pobyt

Řada hotelů nabízí různé wellness pobyty. Ptáte se, co to znamená? V rámci takového balíčku mají návštěvníci hotelu zaplacené ubytování, stravu a wellness, které daný hotel provozuje. Procedury se liší dle konkrétních nabídek. Hosté mají obvykle na výběr, zda dají přednost např. spíše masážím nebo neomezenému vstupu do bazénu.

Darujte blízkým wellness pobyt v Luhačovicích

Luhačovice jsou lázeňské město ve Zlínském kraji. Známé jsou především proslulým pramenem Vincentka. V lázních se léčí hlavně problémy dýchací a trávicí soustavy. Koná se zde mnoho kulturních akcí, např. Divadelní Luhačovice, Otvírání pramenů nebo Houslová škola Václava Hudečka.

Co lepšího by se dalo udělat pro zdraví, než si užít wellness pobyt v lázeňském městě? Značka Augustian-life.cz si to dobře uvědomuje, a tak nabízí dárkové poukazy. Primárně jsou určeny pro hotel Augustiniánský Dům **** superior, využít se ovšem dají i v dalších luhačovických hotelech. Dopřejte svým blízkým wellness pobyt, darujte jim zdraví a radost.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.