Móda & krása

Dopřávejte si pravidelnou péči v kosmetickém salonu

Pravidelné návštěvy kosmetického salonu dokáží dělat zázraky. Řada žen na ně nedá dopustit, ke své kosmetičce se objednávají každý měsíc. Většina lidí bohužel péči o pleť zanedbává. Patříte mezi ně i vy? Je to škoda. Přečtěte si, proč byste si pravidelnou péči v kosmetickém salonu určitě měli dopřávat.

Proč chodit pravidelně do kosmetického salonu?

Každý by chtěl mít krásnou pleť bez pupínků, černých teček a vrásek. Hektický způsob života, pobyt ve městech s hustým provozem a přibývající věk ovšem nahrávají spíše pleti, ze které je při pohledu do zrcadla smutno. Z drogerie nosíte nové a nové krémy, ale žádné nezabírají tak, abyste byli spokojeni. Co naplat, potřebujete pomoc odborníka, který problematice rozumí.

Aby byla pleť krásná, musí být také zdravá. A aby byla zdravá, potřebuje odbornou citlivou péči a speciální přípravky. Kvalitní ošetření dokáže provést kosmetička, která pleti rozumí a pozná, co potřebuje. Kosmetické salony jsou navíc vybaveny těmi nejlepšími produkty.

V ideálním případě je vhodné navštěvovat kosmetický salon každý měsíc. Věřte, že vám návštěvy prospějí. Pleť bude díky pravidelné péči zdravá, čistá a pevnější. V době, kdy je třeba nechat nějaký přípravek působit, se dočkáte jemné masáže šíje. Díky tomu si také dokonale odpočinete.

Muž na kosmetice?

Do kosmetických salonů chodí v drtivé většině ženy. Muži se takovým místům zpravidla vyhýbají velkým obloukem, nejčastěji proto, že jim přijde zženštělé nechat o sebe takto pečovat. Opak je ale pravdou. Kosmetická péče je vhodná i pro muže. Krásnou zdravou pleť přece může mít každý.

Kam na kosmetiku v Praze

Hledáte kosmetické studio v Praze 3? Vřele vám doporučujeme vyzkoušet péči studia Lavande. Kromě kosmetického ošetření pleti, krku a dekoltu nabízí také příjemné masáže a komplexní pedikúru. S kosmetikou Praha 3 budete jistě spokojeni.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.