Naučte se cizí jazyky pořádně. V kvalitní jazykové škole to jde snadno!

Přestože se kvalita výuky cizích jazyků ve školství za poslední roky dosti výrazně zvedla, stále se u nás najde hodně lidí, kteří mají problém dorozumět se v angličtině, případně v jiném jazyce. Velké nedostatky v této oblasti pak má střední a starší generace, protože se v dřívějších dobách výuka cizích jazyků hodně zanedbávala. Přitom se dnes bez nich neobejdete, a to dokonce ani v méně kvalifikovaných zaměstnáních. Máte-li chuť a snahu se zlepšit, pak je zcela jistě dobrou volbou výběr kurzu u některé z jazykových škol.

Cizí řeč se můžete učit v každém věku

V hlavním městě se dá zvolit kupříkladu Britannika – Praha 2" href="https://www.jazykovekurzypraha.cz/">jazyková škola Praha 2. Jedná se o populární školu, jejíchž služeb využívá každým rokem přibližně 1300 studentů každého věku. Nejde tedy jen o kurzy pro mladou generaci, ale i pro lidi, kteří chodí do zaměstnání, případně si užívají důchodového věku, avšak nechtějí zahálet. Jazyková škola Praha Britannika je oblíbená hned z několika důvodů. Tím prvním je cenová dostupnost kurzů, může si je dovolit prakticky každý z vás. Dokonce zde funguje systém zapůjčení učebnic, tudíž není nutné investovat stovky či tisíce korun do nákupu nových pomůcek. Škola navíc disponuje zkušenými lektory. Ti vám pomohou se rychle zorientovat v cizím jazyce. Kurzy jsou vždy rozdělené na několik stupňů dle toho, zda jste úplní začátečníci, mírně či středně pokročilí. Na výběr máte z celkem deseti světových jazyků, nejedná se tudíž jen o klasiku v podobě angličtiny a němčiny.

Zapomeňte na stereotypy z povinné školní docházky. Učení cizího jazyka může být zábavné

Z recenzí, jež lze nalézt přímo na webu školy, kromě jiného vyplývá, že studenti oceňují osobní přístup, motivující způsob výuky a ideální kombinaci mluvené řeči a psaní. Moderní výukové metody jsou efektivnější nežli složité biflování, jaké možná znáte ze základní a střední školy. V současné době Britannika nabízí nejen běžné kurzy ve skupinách, ale také individuální a firemní varianty. V neposlední řadě jako zájemci můžete využít i možnost vyjet za studiem do zahraničí. Škola pořádá kurzy třeba na Maltě, ve Španělsku a Itálii.

Publikováno: 22. 02. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková