Domů » Naučte se cizí jazyky pořádně. V kvalitní jazykové škole to jde snadno!
Skvělé tipy

Naučte se cizí jazyky pořádně. V kvalitní jazykové škole to jde snadno!

Přestože se kvalita výuky cizích jazyků ve školství za poslední roky dosti výrazně zvedla, stále se u nás najde hodně lidí, kteří mají problém dorozumět se v angličtině, případně v jiném jazyce. Velké nedostatky v této oblasti pak má střední a starší generace, protože se v dřívějších dobách výuka cizích jazyků hodně zanedbávala. Přitom se dnes bez nich neobejdete, a to dokonce ani v méně kvalifikovaných zaměstnáních. Máte-li chuť a snahu se zlepšit, pak je zcela jistě dobrou volbou výběr kurzu u některé z jazykových škol.

Cizí řeč se můžete učit v každém věku

V hlavním městě se dá zvolit kupříkladu Britannika – jazyková škola Praha 2. Jedná se o populární školu, jejíchž služeb využívá každým rokem přibližně 1300 studentů každého věku. Nejde tedy jen o kurzy pro mladou generaci, ale i pro lidi, kteří chodí do zaměstnání, případně si užívají důchodového věku, avšak nechtějí zahálet.

Jazyková škola Praha Britannika je oblíbená hned z několika důvodů. Tím prvním je cenová dostupnost kurzů, může si je dovolit prakticky každý z vás. Dokonce zde funguje systém zapůjčení učebnic, tudíž není nutné investovat stovky či tisíce korun do nákupu nových pomůcek. Škola navíc disponuje zkušenými lektory. Ti vám pomohou se rychle zorientovat v cizím jazyce.

Kurzy jsou vždy rozdělené na několik stupňů dle toho, zda jste úplní začátečníci, mírně či středně pokročilí. Na výběr máte z celkem deseti světových jazyků, nejedná se tudíž jen o klasiku v podobě angličtiny a němčiny.

Zapomeňte na stereotypy z povinné školní docházky. Učení cizího jazyka může být zábavné

Z recenzí, jež lze nalézt přímo na webu školy, kromě jiného vyplývá, že studenti oceňují osobní přístup, motivující způsob výuky a ideální kombinaci mluvené řeči a psaní. Moderní výukové metody jsou efektivnější nežli složité biflování, jaké možná znáte ze základní a střední školy.

V současné době Britannika nabízí nejen běžné kurzy ve skupinách, ale také individuální a firemní varianty. V neposlední řadě jako zájemci můžete využít i možnost vyjet za studiem do zahraničí. Škola pořádá kurzy třeba na Maltě, ve Španělsku a Itálii.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.