Skvělé tipy

Naučte se cizí jazyky pořádně. V kvalitní jazykové škole to jde snadno!

Přestože se kvalita výuky cizích jazyků ve školství za poslední roky dosti výrazně zvedla, stále se u nás najde hodně lidí, kteří mají problém dorozumět se v angličtině, případně v jiném jazyce. Velké nedostatky v této oblasti pak má střední a starší generace, protože se v dřívějších dobách výuka cizích jazyků hodně zanedbávala. Přitom se dnes bez nich neobejdete, a to dokonce ani v méně kvalifikovaných zaměstnáních. Máte-li chuť a snahu se zlepšit, pak je zcela jistě dobrou volbou výběr kurzu u některé z jazykových škol.

Cizí řeč se můžete učit v každém věku

V hlavním městě se dá zvolit kupříkladu Britannika – jazyková škola Praha 2. Jedná se o populární školu, jejíchž služeb využívá každým rokem přibližně 1300 studentů každého věku. Nejde tedy jen o kurzy pro mladou generaci, ale i pro lidi, kteří chodí do zaměstnání, případně si užívají důchodového věku, avšak nechtějí zahálet.

Jazyková škola Praha Britannika je oblíbená hned z několika důvodů. Tím prvním je cenová dostupnost kurzů, může si je dovolit prakticky každý z vás. Dokonce zde funguje systém zapůjčení učebnic, tudíž není nutné investovat stovky či tisíce korun do nákupu nových pomůcek. Škola navíc disponuje zkušenými lektory. Ti vám pomohou se rychle zorientovat v cizím jazyce.

Kurzy jsou vždy rozdělené na několik stupňů dle toho, zda jste úplní začátečníci, mírně či středně pokročilí. Na výběr máte z celkem deseti světových jazyků, nejedná se tudíž jen o klasiku v podobě angličtiny a němčiny.

Zapomeňte na stereotypy z povinné školní docházky. Učení cizího jazyka může být zábavné

Z recenzí, jež lze nalézt přímo na webu školy, kromě jiného vyplývá, že studenti oceňují osobní přístup, motivující způsob výuky a ideální kombinaci mluvené řeči a psaní. Moderní výukové metody jsou efektivnější nežli složité biflování, jaké možná znáte ze základní a střední školy.

V současné době Britannika nabízí nejen běžné kurzy ve skupinách, ale také individuální a firemní varianty. V neposlední řadě jako zájemci můžete využít i možnost vyjet za studiem do zahraničí. Škola pořádá kurzy třeba na Maltě, ve Španělsku a Itálii.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.