Domů » Správně zvolená podlaha je základem vaší domácí pohody. Jak vybrat nejlepší řešení?
Bydlení

Správně zvolená podlaha je základem vaší domácí pohody. Jak vybrat nejlepší řešení?

Podlaha je nepostradatelným ochranným prvkem vaší milované domácnosti, přičemž stejně důležitá je i pro váš pocit pohodlí. Z těchto důvodů byste rozhodně neměli podcenit její správný výběr, a především kvalitu jejího provedení. Jak vybrat nejlepší podlahu?

Elegance i funkčnost v jednom

V oblasti podlah se rozhodně nikdy nespokojte s ničím jiným než s dokonalostí. Závisí na tom totiž vaše bezpečí, pohodlí i ochrana vašeho majetku. Dbejte na správný výběr podlahy pro každou jednotlivou místnost vašeho domu, protože každé řešení má své pro i proti.

Vinylová podlaha se tak bude hodit spíše pro obývací pokoje či ložnice, zatímco plovoucí podlaha se stane elegantní ozdobou vaší předsíně. Pokud si nejste jistí, v čem jsou výhodné vinylové podlahy, v čem plovoucí a v čem zase jakýkoliv jiný druh, obraťte se na odborníky nebo odpověď na své otázky najděte na internetu.

Svěřte se profesionálům

Když už jsme nakousli ty odborníky, rozhodně nechte práci s pokládáním na zkušených profesionálech. Jedině ti zajistí nejvhodnější řešení, díky čemuž se tak budete moci spolehnout na dlouhou trvanlivost a špičkové ochranné vlastnosti jejich práce.

Hodil by se vám tip na někoho, kdo by vám poradil s výběrem a zároveň se ujal realizace?

Pak navštivte pražské podlahové studio – Supellex, případně jiný ze sedmi českých showroomů. Zmíněná firma při práci aplikuje své dlouholeté zkušenosti, tudíž se můžete spolehnout na nejkvalitnější možné řešení pro každou vaši místnost. Pokud tedy sháníte poctivou podlahu, která spolehlivě ochrání váš domov a vydrží dlouhou dobu, kontaktujte tuto společnost. Nebudete rozhodně litovat.

V nabídce Supellexu najdete vskutku pestrý výběr podlahových krytin. Nechybí vinylové, laminátové, PVC ani dřevěné podlahy, koberce, přírodní linoleum a korkové povrchy.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.