Když čištění kanalizace nepočká, zkuste instalatérskou pohotovost

Na instalatérské práce v domácnosti si netroufne každý. Jenomže čekat na běžné služby instalatéra vždy nejde. Občas nás tlačí čas, jindy máme doma doslova havárii. To je čas zavolat specialisty, jaké nabízí instalatérská pohotovost.

Instalatéři, kterým zavoláte, a oni okamžitě dorazí – to je firma Jany Kostrbové. Společnost se specializuje na Prahu a Středočeský kraj. Zasahuje v rodinných domech, v panelácích a v činžácích, též v jednotlivých bytech, pomáhá též firmám s instalatérskými pracemi v budovách a v průmyslových parcích, neodmítne ani veřejné instituce. Vždyť například havárie ve škole, kde se ucpou toalety, jsou skutečný problém, který je nutné okamžitě odstranit.

S čím umí instalatérská pohotovost pomoci?

Ať již potřebujete drobné, či zásadnější čištění kanalizace, nebo je nutná komplexní revize kanalizace, v každém z těchto případů vám rádi specialisté pomohou. Firma čistí kanalizace a odpady, sifony, umyvadla, sprchové kouty, kuchyňské dřezy a kanálky, toalety, pisoáry a bidety, okapy, dvorní vpusti a nabízí i frézování stupaček. Má k dispozici komplexní vybavení pro tyto práce. S sebou si přinese výkonnou motorovou frézu pro čištění odpadů, takže práce je provedena okamžitě při pohotovostním zásahu.

Kontrola jako samozřejmost

Při čištění odpadů je důležitá kontrola, zda byla práce provedena dobře, aby nedošlo k opětovnému problému během několika hodin či dnů. Firma má k dispozici kameru, díky které zjistí, zda bylo čištění precizní. Jakékoliv nedostatky lze tak ihned opravit. K pracím je používaná profesionální technika od holandského výrobce Rioned.

Když je nutná revize kanalizace

Zlobí vás kanalizace dlouhodobě, rekonstruujete, nebo potřebujete zajistit dostatečnou spolehlivost a kapacitu odpadů? Firma nabízí i kompletní revize kanalizace, po kterých následuje její oprava. Kvalitní technika odhalí netěsnosti, zatékání splaškových a dešťových vod, vlhnutí, specialisté posoudí celkový stav kanalizace a navrhnou opravy. Pravidelné monitorování je nejlepší prevencí, jak se vyhnout nepříjemným haváriím.

Publikováno: 29. 08. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adriana Horáková