Co s porouchaným notebookem? Nevyhazujte jej, v servisu problém vyřeší

Přestal vás poslouchat notebook? Dělá si, co ho napadne a vás to trápí, protože nemůžete pracovat, prohlížet internet ani si zahrát oblíbenou hru? Jestli už není notebook tak svižný jako dřív nebo jste se setkali s poruchou a záruční doba už je dávno pryč, obraťte se na servis, kde vašemu notebooku vdechnou nový život. Známe servis notebooku v Brně, ve kterém si poradí se všemi potížemi, které vás mohou potkat.

Servis FopaNET funguje už od roku 2009

FopaNET je servis, který se nachází v Brně a funguje už od roku 2009. Za deset let existence přes něj prošla velká spousta počítačů i notebooků s mnoha různými poruchami. O vaše počítače se zde stará zkušený Martin Podloucký. Zákazníkům slibuje kvalitní, precizní práci během krátké doby. Opravené přístroje obvykle vrací hned další den. Pokud se stane, že např. potřebuje dokoupit nový komponent a oprava se protáhne, zákazníka o této skutečnosti neprodleně informuje.

Jaké nejčastější potíže FopaNet řeší?

Brno servisování ntb se nejčastěji potýká se zpomalenými počítači či notebooky, kterým trvá zapnutí a pak i načítání jednotlivých programů. Dále sem lide chodí, když se příliš často setkávají s chybovými hlášeními nebo jejich počítač nekomunikuje s dalšími zařízeními či se často nečekaně vypíná. Jiní zákaznici mají počítač zavirovaný nebo se nemohou připojit k internetu. Ať je příčina porouchaného notebooku jakákoliv, ve FopaNET ji odhalí a odstraní. Služby zahrnují opravu hardwaru či výměnu komponentů, stejně tak instalaci a konfiguraci systému a odstranění virů. Častou příčinou pomalého chodu notebooku je prach, proto vám jej v servisu důkladně vyčistí. Ptáte se, zda je nutné zálohovat data? Není – pokud to opravy vyžadují, zálohu provedou přímo v servisu. Vaší starostí je notebook pouze přinést a potom si jej opravený odnést domů.

Publikováno: 22. 11. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková