Tipy na 5 praktických dárků, které potěší každého muže

Blíží se příležitost, v rámci které byste měla svého partnera obdarovat pěkným dárkem? Pokud máte pocit, že jeho šatník přetéká horem dolem a raději by od vás dostal něco praktického, máme pro vás několik skvělých tipů.

1. Baterie do aku vrtačky

Pořád si stěžuje, že jeho aku vrtačka nevydrží tak dlouho v provozu, jako když byla zbrusu nová? Pokud se jí přesto nechce vzdát, protože s ní hodně zažil, udělejte mu radost dárkem v podobě baterie do aku vrtačky Makita či jiné značky.

2. Luxusní vůně do auta

Pokud šlapete životní cestou společně s milovníkem motorů, máte poměrně jednoduchou pozici – radost mu můžete udělat nějakým auto-moto dárkem. Co třeba vůně do auta, ovšem ne za pár korun z pokladny supermarketu, ale pořádná – luxusní - vůně, která vypouští velmi příjemné aroma, a navíc budí exkluzivní dojem? Zlíbá vám za ni ruce!

3. Vícedílná sada „na přežití“

Máte doma chlápka, který bezmezně miluje Beara Grillse a tráví volný čas tím, že se učí stavět stan do deseti sekund? Darujte mu dárkovou sadu plnou nástrojů pro přežití. No a když máte doma pravý opak – manekýna, který netráví volno v buši, ale spíše v koupelně? I pro něj se něco najde – legendární KPZ (krabička poslední záchrany) se totiž prodává ve variantě s hřebenem, pinzetou, nůžkami na chloupky v nose, otvírákem na víno a dalšími drobnostmi.

4. Alkoholtester

Opravdu ho ještě nemá? Příruční alkoholtester je nejlepším přítelem každého muže, který se čas od času posilní něčím ostřejším - anebo si dá po obědě pivo a chce mít jistotu, že v době, kdy usedne za volant, bude „čistý“.

5. Elektrický zubní kartáček

Dost výmluv na to, že mu lenost brání v pravidelném čištění zubů. Elektrický zubní kartáček je perfektní pomocník, který se o vše postará sám. Podle nezávislých studií je mnohem výkonnější než běžný kartáček – čištění je efektivnější a prospěšnější pro zdraví zubů.

Publikováno: 23. 01. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková