Krásné nové bydlení v Horním Žižkově? To budou Byty na Vackově!

V minulém století vzniklo spoustu velkých sídlišť, aby měli lidé v Praze kde bydlet. Těm už ale dávno odzvonilo. Developerské projekty Praha staví v celém městě nové, moderní byty, které nabízejí ten největší komfort. V rámci projektu Byty na Vackově vznikne přes 300 nových bytů. Staví se podél ulice Malešická v poklidném Horním Žižkově.

Developerské projekty zlepšují bydlení v Praze

Developerské projekty navrhují a staví novostavby Praha, díky kterým je bydlení v hlavním městě komfortní záležitost. Nastěhujte se do bytu, na který můžete být pyšní! Projekt Byty na Vackově navazuje na zhotovené objekty podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově.

Projekt Byty na Vackově

Projekt Byty na Vackově je dílo společnosti Metrostav Development. Podél Malešické postaví celkem 342 krásných nových bytů a ateliérů od nejmenších 1+kk po velké 5+kk. Vznikne také pět nebytových prostor. Prvních 160 bytů bude dokončených už v příštím roce, k předání pak budou v polovině roku 2021. Zbývající objekty se dostaví záhy, i ony pak budou k předání v průběhu roku 2021.

Moderní rezidence vs. tradiční sídliště

Sídliště z minulého století jsou často kritizována pro nedostatek soukromí. Nové byty Praha jsou mnohem lepší místo k bydlení. Rezidence jsou na rozdíl od sídlišť na pohled velmi líbivé. Architekti si na nich dali záležet. Budovy jsou maximálně dvanácti podlažní, a tak nepůsobí tolik kolosálně. Navíc nevytvářejí jednolitou uliční hmotu, nejsou jako patnáctivchodové panelové domy. Díky členitosti a asymetričnosti nabízí domy prostory pro lodžie a balkony, které poskytují klid a soukromí. Vzniknou také mnohá zákoutí, ve kterých budou mít majitelé spodních bytů zahrádky. Obyvatelé budou mít k dispozici obchody i další potřebné objekty. Do centra Prahy se snadno dostanou autem i MHD.

Publikováno: 17. 08. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková