Bydlení

Krásné nové bydlení v Horním Žižkově? To budou Byty na Vackově!

V minulém století vzniklo spoustu velkých sídlišť, aby měli lidé v Praze kde bydlet. Těm už ale dávno odzvonilo. Developerské projekty Praha staví v celém městě nové, moderní byty, které nabízejí ten největší komfort. V rámci projektu Byty na Vackově vznikne přes 300 nových bytů. Staví se podél ulice Malešická v poklidném Horním Žižkově.

Developerské projekty zlepšují bydlení v Praze

Developerské projekty navrhují a staví novostavby Praha, díky kterým je bydlení v hlavním městě komfortní záležitost. Nastěhujte se do bytu, na který můžete být pyšní! Projekt Byty na Vackově navazuje na zhotovené objekty podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfské a Na Vackově.

Projekt Byty na Vackově

Projekt Byty na Vackově je dílo společnosti Metrostav Development. Podél Malešické postaví celkem 342 krásných nových bytů a ateliérů od nejmenších 1+kk po velké 5+kk. Vznikne také pět nebytových prostor. Prvních 160 bytů bude dokončených už v příštím roce, k předání pak budou v polovině roku 2021. Zbývající objekty se dostaví záhy, i ony pak budou k předání v průběhu roku 2021.

Moderní rezidence vs. tradiční sídliště

Sídliště z minulého století jsou často kritizována pro nedostatek soukromí. Nové byty Praha jsou mnohem lepší místo k bydlení. Rezidence jsou na rozdíl od sídlišť na pohled velmi líbivé. Architekti si na nich dali záležet. Budovy jsou maximálně dvanácti podlažní, a tak nepůsobí tolik kolosálně. Navíc nevytvářejí jednolitou uliční hmotu, nejsou jako patnáctivchodové panelové domy.

Díky členitosti a asymetričnosti nabízí domy prostory pro lodžie a balkony, které poskytují klid a soukromí. Vzniknou také mnohá zákoutí, ve kterých budou mít majitelé spodních bytů zahrádky. Obyvatelé budou mít k dispozici obchody i další potřebné objekty. Do centra Prahy se snadno dostanou autem i MHD.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.