Proč na zahradu zakomponovat zahradní domek? A víte jak ho ukotvit?

Zahradní práce pomalu, ale jistě klepou na dveře. Někteří se již horlivě pouští do prvních jarních prací na svém travnatém pozemku. Přemýšlíte, co vám na zahradě stále schází? Možná právě zahradní domek je to, co hledáte. Nabízí širokou škálu způsobů, jak ho efektivně využít a hned několik z nich vám prozradíme v následujících řádcích. Také se dozvíte, která alternativa kotvení je na ukotvení zahradního domku nejvhodnější.

Kolika způsoby lze zahradní dome využít?

Praktických, užitečných, ale příjemných způsobů, jak využít zahradní domek je opravdu spoustu. Spíše záleží jen na vás a vaší fantazii. Chcete si postavit domácí fitko či malou tělocvičnu? I k těmto účelům může sloužit kvalitní zahradní domek.

Zpříjemněte si homeoffice

Dělá vám neustálý hluk dětí v domě potíže se soustředěním na pracovní povinnosti? V tom případě byste pravděpodobně ocenili trochu klidu a ticha v domácí pracovně. Vytvořte si ze zahradního domku útulné prostředí, kde se postaráte, aby všechny úkoly byly do termínu hotové.

Dětská pevnost na hraní

Pamatujete, jak jste jako malí chtěli vlastní pevnost, bunkr či opevnění? Každý malý dobrodruh bude svou vlastní pevnost zbožňovat a bránit. Zahradní domek se na to skvěle hodí, navíc ho můžete umístit klidně i na strom.

Zemní vruty jsou ideální varianta k ukotvení dřevostavby

Pořídit si zahradní domek je jedna věc, ale právě na správné ukotvení nesmíte zapomenout. Položit základy domku můžete za pomocí betonu či zemních vrutů. Ovšem v tomto případě je výhodnější použít právě zemní vruty. Ukotvíte stavbu snadno a rychle, navíc vás nijak nelimituje ani počasí. Zemní vruty lze aplikovat do země v jakémkoliv ročním období. Obstarejte si pouze kovovou tyč či roxor a můžete začít zavrtávat.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková