Proč má smysl udržovat přátelství

Obsah článku:
  1. A co partner?

Přátelství je pro člověka důležité, protože mu pomáhá cítit se lépe a žít spokojenější život. Člověk potřebuje přátele, protože mu dávají podporu a pomáhají mu řešit problémy. Přátelé mu také dávají pocit bezpečí a jistoty.

A co partner?

Partner není to samé co kamarád, protože často sdílíte úplně jiné informace a nemusíte mít ani vždy stejné hodnoty. U partnera jsou nároky jiné a neříkáme, že větší, ale opravdu jiné. Pokud právě nemáte aktuálně svého partnera, tak není nic snadnějšího, než si otevřít seznamku a něco s tím udělat.

Představte si, že jste sám a hledáte způsoby, jak se seznámit. Jste introvert nebo nemáte dostatek času, aby jste chodili na akce či do barů. Co dělat? Možná začít hledat partnera prostřednictvím seznamky. Seznamky jsou internetové stránky, na kterých lidé hledají partnery. Seznamky fungují na základě principu zadání seznamky a vyhledání seznamky. Seznamka je zadána, když uživatel zadá své osobní údaje a popis. Vyhledání seznamky je možné, když uživatel zadává kritéria hledání.

Například pohlaví, věk, vzdálenost atd. Seznamky jsou často využívány lidmi, kteří nemají čas na seznamování v reálném životě. Seznamky také umožňují lidem, kteří žijí v odlehlých oblastech, najít partnera. Seznamky jsou také využívány lidmi, kteří chtějí změnit svůj život. Seznamky jsou však také využívány lidmi, kteří chtějí získat peníze, či práci. Dále jsou zde často lidé, kteří chtějí získat jen milence či milenky, někteří však lásku. Potom se můžeme bavit o lidech, kteří chtějí získat vztah, ale tento vztah může být často jen přátelský.

Zaregistrujte se zde a vyzkoušejte novou seznamku TadyJsem.cz, která je pro všechny, kteří hledají lásku, přátelství nebo jen zábavu.  

Publikováno: 30. 01. 2023 / Aktualizováno: 08. 02. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková