Domů » Jak najít partnera přes internetovou seznamku?
Lifestyle

Jak najít partnera přes internetovou seznamku?

Pokud vás už nebaví, že jste pořád sama jako kůl v plotě, nepřestávejte číst. Váš budoucí partner se možná skrývá ve světě jedniček a nul – na internetové seznamte. Jakkoliv to zní bláznivě, seznamování přes internet rozhodně nepodceňujte. V posledních letech se k této metodě navrátilo spousta lidí, kteří nemohou najít svůj protějšek „normálním“ způsobem. Chcete-li však uspět a zbytečně nepromarnit čas, vezměte si k srdci následující doporučení.

Vyberte si tu správnou internetovou seznamku

Velkou výhodou internetové seznamky je, že se na ní soustředí ohromné množství lidí. Může se jednat o stovky, tisíce i desítky tisíc potenciálních partnerů – konkrétní číslo závisí na vašich požadavcích. Čím více budete konkrétnější/náročnější, tím méně vhodných kandidátů najdete. Na druhou stranu eliminujete ty, se kterými byste jen ztrácela čas.

A co je ještě důležitější? Vybrat si seznamku, na které to „žije“. Na internetu funguje nespočet portálů, ale na většina z nich není příliš mnoho aktivních uživatelů. Hledání partnera na internetové seznamce tak může být jako hledání jehly v kupce sena. Ale trpělivost přináší růže!

Uvědomte si, co od seznámení čekáte

Na internetové seznamce se pohybují různí lidé. Někteří hledají kamarádství, jiní vážný vztah. A samozřejmě se najdou i tací, kteří touží po žhavém sexu, byť půjde o jednorázový zážitek. Proto byste si měla uvědomit, co od vztahu čekáte vy a jasně o tom informovat ostatní. Logicky byste měla zabrousit i do příslušné sekce, jako je například erotická seznamka.

Svědomitě si vyplňte svůj profil

Máte tendence přehánět a přikrášlovat si realitu? Při vyplňování profilu byste měla být nanejvýš upřímná. Jedině tak zvýšíte šanci, že se vám ozve někdo, kdo má o vás skutečně zájem. Ani vám by jistě nebylo příjemné, kdybyste na schůzce zjistila, že dotyčný je úplně jiný, než jak se na internetu prezentuje.

Na druhou stranu nemusíte prozrazovat nic, co je vám nepříjemné. A poleze-li vám někdo krkem ještě před prvním rande naživo, raději komunikaci ukončete a pokračujte v hledání. Protože ten pravý se nakonec vždycky najde!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.