Chystáte svatbu? Seznamte se s 5 nejdůležitějšími aspekty

Svatba je velká věc, ale to vám jistě nemusíme zdůrazňovat. Vždyť se na svůj den D těšíte hodně dlouho a jistě jste již promyslela všechny – a to i zdánlivě nepodstatné detaily. Ale co když jste na něco přeci jen zapomněla? Pro jistotu jsme pro vás sestavili seznam 5 nejdůležitějších věcí. Pokud je nepodceníte, vaše svatba dopadne na výbornou.

Fotograf

Uchovat si vzpomínky bez profi fotografií a videozáznamu bude těžké. Zkušeného fotografa si raději rezervujte v dostatečném předstihu. Ti nejlepší mají nabitý diář a rozhodně vám nekývnou, když se na ně obrátíte dva týdny přes obřadem.

Pohoštění a svatební dort

Bohatá hostina je zlatým hřebem. Alespoň to tak vnímá většina svatebčanů. Proto menu nepodceňujte a dejte si s jeho sestavováním záležet. A nezapomeňte ani na vegetariány a vegany. Významně jich přibývá a jistě nechcete, aby byli o hladu.

Svatební oznámení

Čím dříve svatební oznámení pošlete, tím pravděpodobněji se na svatbu dostaví většina pozvaných. Rozesílat je dva, tři týdny před svatbou skutečně není dobrý nápad.

Automobil

Dopravíte se na svatbu vlastním automobilem? Pokud nevlastníte dostatečně reprezentativní model, rezervujte si luxusní vozítko v autopůjčovně. Vůz nevěsty by měl být středem kolony, myslete na to!

Místo obřadu a veselky

Vybrat příhodné místo není snadné. Chcete-li zažít jedinečnou atmosféru, vybírejte pečlivě. Co se týče aktuálních trendů, „frčí“ svatba v Brně. Důvodů, proč se vydat na jižní Moravu, je víc než dost: malebné prostředí vinic, příjemní a ochotní lidé, vynikající víno... Hodil by se vám konkrétní tip? Vaše Brno svatba by mohla proběhnout třeba ve vyhlášeném penzionu Kovárna, jejíž součástí je historický vinný sklep s klenutým stropem a unikátní stěnou se signovanými cihlami. Zkušený personál zajistí vše od čtyřchodového menu přes dekorace až po stylovou cimbálovou muziku... a vy si budete připadat jako ve snu!

Publikováno: 17. 12. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková