Vánoce se blíží. Potěšte svého partnera originálním dárkem!

Vánoční svátky jsou na spadnutí. Respektive zbývá pár týdnu, v rámci kterých budete muset připravit a zajistit spoustu věcí, které dělají společné chvilky u štědrovečerní večeře tak kouzelnými. Zlatým hřebem večera je rozbalování dárků, protože právě těmi vyjadřujeme ostatním, že nám na nich záleží. Finance přitom nemusí hrát klíčovou roli – originální dárky pro muže seženete i za „pár korun“. Pokud vám schází inspirace a máte obavy, že tento rok šlápnete vedle, vsaďte na některý z následujících tipů.

Pivní kosmetika Pivrnec

Darovat chlapovi kosmetický balíček?! Jakkoliv vám to připadá hloupé, při pohledu na set pivní kosmetiky změníte názor. Tou se váš milovaný ještě rád pochlubí kamarádům na pivu. Balíček obsahuje sprchový gel, ručně vyráběné mýdlo v podobě půllitru a vlasový šampon. Nejde přitom o ledajakou kosmetiku – ve zlatavém nápoji jsou obsaženy zdraví prospěšné látky a při dlouhodobém užívání mají blahodárné účinky na pleť.

Stylová klíčenka pro motorkáře

Tento dárek je jasnou volbou pro manželky/přítelkyně/milenky milovníků motorek. Ale jistě potěší i muže, kteří v garáži pekelný stroj nemají. Ale pozor, detailně propracovaná klíčenka s chromovaným povrchem a komponenty Swarovski je tak povedená, že ji budete chtít i vy. :-)

3D tričko značky The Mountain

Tričko jako dárek sice nezní moc originálně, nicméně v případě značky The Mountain jdou veškeré pochybnosti stranou. Výjimečný design jde ruku v ruce s prvotřídní kvalitou a výsledek vypadá dokonale. Americký výrobce používá eko bavlnu, organické barvy a vodní inkousty na bázi bavlny. Jde o nejekologičtější americká trička a neztratí se v šatníku žádného muže. Když vyberete motiv, který úzce souvisí s vašim partnerem (nebo něčím, co má rád), nemůžete minout.

Publikováno: 27. 11. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková

Tagy: dárky pro muže k vánocům | tipy na dárky pro muže