Domů » Vánoce se blíží. Potěšte svého partnera originálním dárkem!
Skvělé tipy

Vánoce se blíží. Potěšte svého partnera originálním dárkem!

Vánoční svátky jsou na spadnutí. Respektive zbývá pár týdnu, v rámci kterých budete muset připravit a zajistit spoustu věcí, které dělají společné chvilky u štědrovečerní večeře tak kouzelnými. Zlatým hřebem večera je rozbalování dárků, protože právě těmi vyjadřujeme ostatním, že nám na nich záleží. Finance přitom nemusí hrát klíčovou roli – originální dárky pro muže seženete i za „pár korun“. Pokud vám schází inspirace a máte obavy, že tento rok šlápnete vedle, vsaďte na některý z následujících tipů.

Pivní kosmetika Pivrnec

Darovat chlapovi kosmetický balíček?! Jakkoliv vám to připadá hloupé, při pohledu na set pivní kosmetiky změníte názor. Tou se váš milovaný ještě rád pochlubí kamarádům na pivu. Balíček obsahuje sprchový gel, ručně vyráběné mýdlo v podobě půllitru a vlasový šampon. Nejde přitom o ledajakou kosmetiku – ve zlatavém nápoji jsou obsaženy zdraví prospěšné látky a při dlouhodobém užívání mají blahodárné účinky na pleť.

Stylová klíčenka pro motorkáře

Tento dárek je jasnou volbou pro manželky/přítelkyně/milenky milovníků motorek. Ale jistě potěší i muže, kteří v garáži pekelný stroj nemají. Ale pozor, detailně propracovaná klíčenka s chromovaným povrchem a komponenty Swarovski je tak povedená, že ji budete chtít i vy. 🙂

3D tričko značky The Mountain

Tričko jako dárek sice nezní moc originálně, nicméně v případě značky The Mountain jdou veškeré pochybnosti stranou. Výjimečný design jde ruku v ruce s prvotřídní kvalitou a výsledek vypadá dokonale. Americký výrobce používá eko bavlnu, organické barvy a vodní inkousty na bázi bavlny. Jde o nejekologičtější americká trička a neztratí se v šatníku žádného muže. Když vyberete motiv, který úzce souvisí s vašim partnerem (nebo něčím, co má rád), nemůžete minout.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.