Domů » Seznámila jsem se přes internet. Tak „ono“ to opravdu funguje…
Lifestyle

Seznámila jsem se přes internet. Tak „ono“ to opravdu funguje…

Trápí vás samota a při pohledu na zamilovaný pár se vám chce brečet, protože si už ani nepamatujete, kdy jste naposledy cítila hřejivé doteky někoho, kdo vás má rád? Ještě nedávno jsem na tom byla podobně a v podstatě jsem rezignovala – vyzkoušela jsem snad všechny možné i nemožné způsoby seznámení, ale bezvýsledně. S online seznamkou jsem popravdě vůbec nepočítala, protože jsem si myslela, že nefunguje.

O nápadníky jsem nikdy neměla nouzi. Jsem pohledná, milá a je se mnou legrace. Alespoň mě tak definuje téměř každý muž v okolí. Tak proč jsem měla na chlapy takovou smůlu? Možná to tak mělo být, protože jinak bych nepoznala svého teď již manžela.

Zatímco v práci jsem poznala pouze muže, se kterými jsem si popovídala nanejvýš o pracovních záležitostech, v barech to byli hledači „známostí na jednu noc“. Ale kde jinde hledat, když do fitka nechodím a nemám ani psa, s nímž bych se pravidelně procházela v parku?

Jak jsem zmínila v úvodu, seznámení přes internet – ačkoliv jsem si byla vědoma, že se nabízí i tato varianta – jsem se úspěšně bránila. S počítačem jsem v práci ve styku několik hodin denně, ale lidi na seznamkách jsem zaškatulkovala jako zoufalce, kteří se neumí seznámit normálně. Můj pohled na věc změnila až kamarádka ze školy.

Evu jsem potkala na třídním srazu a když mi ukázala úžasně fotky rodinky, nedalo mi to. Zeptala jsem se jí, kde tak skvělého chlapa – co mi bylo známo, tak Eva kvůli kariéry moc volna nemá… Odvětila, že přece na Yellobaru. Dál jsem raději nevyzvídala.

Jenomže pověstný červíček hlodal, a tak jsem si nakonec vygooglovala, že Yellobar není název baru, ale online seznamky „pro vážně vztahy“.

Pokud jste k seznamování přes internet stejně skeptičtí jako já, radím vám: změňte přístup a Yellobar vyzkoušejte. Protějšek najdete pouze na základě preferencí a otravy jednoduše zablokujete. S trochou štěstí zanedlouho nebudete samy!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.