Domů » Nemáte dárek na Valentýna? Objednejte dovoz květin
Skvělé tipy

Nemáte dárek na Valentýna? Objednejte dovoz květin

Do Valentýna zbývá už jen týden, a pokud máte partnera či partnerku, je tedy nejvyšší čas začít vymýšlet, jak svátek zamilovaných oslavíte. Nemusíte řešit nic velkolepého, jako dárek pro ženu je skvělá například kytice. Tou určitě neurazíte, pokud vyberete nějakou pěknou, tak spíše naopak.

Zapomeňte na kytice z květinářství. Jsou obyčejné, a i kdybyste se tam v pátek 14. února vydali, nejdříve byste si museli vystát pořádně dlouhou frontu. Spousta mužů se rozhodne té své večer přinést aspoň růži. Buďte originálnější a zaměřte se na valentýnské kytice online s dovozem až domů.

Objednat kytici online je pohodlnější

V Americe, ale i v Evropě je dovoz květin poměrně běžnou a oblíbenou službou. V Česku se teprve rozšiřuje, tak mu dejte šanci. Je to mnohem pohodlnější. Kytici si vyberete podle obrázku online, objednáte a vyberete čas, kdy má být doručena. Můžete ji nechat doručit přímo své drahé. Sice se tím trochu připravíte o její reakci, ale vsaďte se, že vám hned za minutu bude volat, pokud se tedy podepíšete. Kytici je pochopitelně možné odeslat i bez podpisu a zahrát si na pana tajemného.

Jestliže toužíte předat kytici vlastnoručně, nechte si ji doručit k sobě domů. Vždycky záleží jen na domluvě. I tak si ale ušetříte čas, nebudete se muset trmácet do květinářství.

Darujte kytici, která vyrazí dech

Kromě toho, online květinářství nabízí takové ohromné kytice, že na ně vaše drahá polovička jen tak nezapomene. Například v e-shopu Fleurop si můžete vybrat dle příležitosti. Mají tam přímo kategorii valentýnských kytic. Nebo vyberete raději něco ze záložky bestsellery?

S výběrem nemusíte vůbec spěchat, klidně si dejte na čas, rozmyslete se. Kurýři Fleurop totiž na Valentýna fungují až do 20:00. Pokud tedy stihnete objednat do třetí hodiny odpoledne, je jisté, že vaši kytici doručí ještě téhož dne. A jen tak pro pořádek, doručují úplně po celé České republice.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.