Domů » Schuslerovi soli se jednoduše užívají a uleví od mnoha neduhů
Zdraví

Schuslerovi soli se jednoduše užívají a uleví od mnoha neduhů

Schuslerovi soli (samozřejmě je správný tvar Schüsslerovy soli, nicméně spousta lidí tento produkt vyhledává pod špatným názvem) jsou minerály používané v homeopatické medicíně. Jsou formulovány tak, aby podporovaly zdraví a proces hojení vašeho těla regulací minerálních hladin vaší buňky. V homeopatickém lékařství byly tyto soli poprvé objeveny asi před 20 lety. Odborníci tvrdí, že každý druh soli nabízí různé výhody pro uvedení vašeho těla do rovnováhy pro optimální zdraví.

Užívání soli
Protože tkáňové soli nejsou toxické, nemůžete udělat chybu. Schuslerovi soli na tkáně lze užívat interně nebo externě v krémech, koupelích nebo sprejích. Rozpouštějí se během několika sekund v ústech, lahvi s vodou, v lázni nebo v pleťové vodě. Mnoho lidí vkládá tablety do láhve s vodou a celý den je usrkávají. Když jsou užívány ve vodě, mohou být přijatelné i pro lidi, kteří trpí intolerancí na laktózu. Existují však také homeopatické tkáňové soli dostupné v kapalné formě.

Jaké jsou tedy možnosti užití této soli?

  1. Rozpuštění v ústech,
  2. přidání do vody – pití,
  3. vytvoření horkého nápoje,
  4. gely, krémy a tělová mléka,
  5. obklady,
  6. koupele.

Účinky Schuslerovi soli

Tyto soli, stejně jako většina ostatních homeopatických tablet, mají laktózový základ, který jim dodává mírně sladkou chuť. Je-li dodržováno doporučené dávkování, nemělo by to významně ovlivnit jedince s mírnou až středně těžkou cukrovkou. Schüsslerovy soli vám mohou pomoci obnovit zdraví zevnitř, protože umožňují vašim buňkám lépe využívat živiny dostupné z jídla, které jíte. Pomozte svému tělu uzdravit se pomocí řady příjemně chutnajících solí a rychle napravte nerovnováhu v těle.

Jednou z hlavních výhod těchto solí je, že jsou velmi bezpečné a mohou je používat všichni, včetně těhotných žen, kojenců a starších osob.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.