Domů » Prozkoumejte krásy Děčínska a Lužických hor
Cestování

Prozkoumejte krásy Děčínska a Lužických hor

Pokud vás láká příroda, potom jsou pro vás jako stvořené Lužické hory nacházející se v severních Čechách. Čekají na vás unikátní přírodní zajímavosti i nezapomenutelné zážitky, takže o dobrodružství bude jednoznačně postaráno. V následujících řádcích vám prozradíme, na co se můžete v této oblasti těšit.

V první řadě je potřeba prozkoumat penziony na Děčínsku a v Lužických horách, protože jeden den vám na tuto část republiky rozhodně stačit nebude.

Zábava pro horolezce i milovníky turistiky

Pro nadšence do horské turistiky jsou připraveny půvabné oblasti jako Labské pískovce, úchvatné skalní útvary, jeskyně i soutěsky jsou zase v Národním parku České Švýcarsko. Projdete se různými stezkami, které lákají příznivce pěší turistiky. Samozřejmě nechybí v zimních měsících upravené běžecké trasy.

Jestliže hledáte penzion v Děčíně, nabízí se vám jich celá řada. Třeba takový penzion U Pekaře se nachází v samotném historickém jádru města. V penzionu Pod Zámkem se zase budete cítit jako v pohádce. Záleží pouze na vás, jakou variantu preferujete. I penzion v Hřensku může být příjemný, na to například Jitřenka Hřensko, Klepáč a podobně.

Vydejte se i k Pravčické bráně

V případě, že hledáte nějaké tipy na výlety, tak zakomponujte do svého programu i Pravčickou bránu s výletním zámečkem Orlí hnízdo. Projděte se městečkem Chřibská, kde jsou roubené venkovské domy, jež dotváří ojedinělou atmosféru.

Jestliže hledáte internetový portál, kde máte k dispozici přehled ubytovacích zařízení v různých oblastech České republiky, podívejte se na penziony na stránce Penzion.cz. Připraveny jsou i apartmány, hotely a další varianty. Vyhledat si můžete ubytování nejen v České republice, ale i na Slovensku. Čekají na vás i rodinné penziony, kde si užijí spoustu zábavy také vaše ratolesti.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.