Skvělé tipy

Usnadněte život prarodičům praktickým nazouvákem na ponožky!

Určitě už horlivě nakupujete vánoční dárky pro své milované. Hračky pro děti a kosmetiku pro dospělé. Ale co nejstarší členové rodiny? Pokud pro ně nemáte vymyšlený prezent pod stromeček, vsaďte na komfortní nazouvák na ponožky.

Říkáte si, že je to nějaký vtip? Ba naopak. The Sockee, patentovaný produkt, je pro seniory neocenitelnou pomůckou. Možná se vám to může zdát komické, ale i vy budete jednou staří a omezeni v pohybu.

Jak The Sockee funguje, vám prozradí následující video:

Pro koho je výrobek určen?

Praktický nazouvák na ponožky od The Sockee usnadní oblékání ponožek osobám se sníženou pohyblivostí a starším lidem, kteří už nejsou v kondici. Jen si představte, že se díky němu nemusíte při nazutí ponožek ohýbat. Tento efekt se nedá penězi vyčíslit. Podpořte seniory v rodině a darujte jim nezávislost i při tak na první pohled jednoduchých úkonech. Unikátní pomocník, který byl vytvořen pro všechny, co mají potíže s pohyblivostí. Nazouvák The Sockee umí svléknout i navléknout ponožky jako mávnutím kouzelného proutku.

Výhody hrají prim

Pomocník usnadní práci s nazouváním ponožek rychle a komfortně. Při jeho užívání nenajdete jediné mínus! Proces probíhá přímo expresně. Konečně se nemusí starší lidé ohýbat. Pryč jsou bolest i strach z upadnutí. Na první pohled si zamilujete multifunkční rukojeť. Lze ji ovládat pravou i levou rukou. Rukojeť je vlastně lžíce, díky níž s ponožkami manipulujete. To vše v univerzální velikosti M – L. určeno pro veškeré typy ponožek i obuvi. Produkt je lehký a praktický. Uložíte si jej dle libosti. Kvalitní zpracování osloví i nejnáročnějšího zákazníka.

Darujte prarodičům stylový a přitom užitečný dar pod stromeček, ze kterého budou mít upřímně radost. A ještě jedna výhoda! Pokud uvedete do objednávky slevový kód – sleva2018 – získáte 50% slevu z ceny na webu www.chytrepomucky.cz. Tato jedinečná akce je určena pro prvních 100 zákazníků či do vyprodání zásob.

Reklama

Ráda sportujete a chcete mít své zdraví pod kontrolou? Moderní hodinky Apple Watch se stanou vašim osobním strážcem!

Chcete si s partnerem dopřát odpočinek v pohodlí vašeho domova? Nechte si postavit kvalitní infrasaunu pro dva od českého výrobce Saunasystem.

Atraktivní kusové závěsy; za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Moderní odpočívárna by měla být součástí každého domácího wellness. Nechte si ji navrhnout a postavit od Wellness Vision!

Kde to žije