Domů » Usnadněte život prarodičům praktickým nazouvákem na ponožky!
Skvělé tipy

Usnadněte život prarodičům praktickým nazouvákem na ponožky!

Určitě už horlivě nakupujete vánoční dárky pro své milované. Hračky pro děti a kosmetiku pro dospělé. Ale co nejstarší členové rodiny? Pokud pro ně nemáte vymyšlený prezent pod stromeček, vsaďte na komfortní nazouvák na ponožky.

Říkáte si, že je to nějaký vtip? Ba naopak. The Sockee, patentovaný produkt, je pro seniory neocenitelnou pomůckou. Možná se vám to může zdát komické, ale i vy budete jednou staří a omezeni v pohybu.

Jak The Sockee funguje, vám prozradí následující video:

Pro koho je výrobek určen?

Praktický nazouvák na ponožky od The Sockee usnadní oblékání ponožek osobám se sníženou pohyblivostí a starším lidem, kteří už nejsou v kondici. Jen si představte, že se díky němu nemusíte při nazutí ponožek ohýbat. Tento efekt se nedá penězi vyčíslit. Podpořte seniory v rodině a darujte jim nezávislost i při tak na první pohled jednoduchých úkonech. Unikátní pomocník, který byl vytvořen pro všechny, co mají potíže s pohyblivostí. Nazouvák The Sockee umí svléknout i navléknout ponožky jako mávnutím kouzelného proutku.

Výhody hrají prim

Pomocník usnadní práci s nazouváním ponožek rychle a komfortně. Při jeho užívání nenajdete jediné mínus! Proces probíhá přímo expresně. Konečně se nemusí starší lidé ohýbat. Pryč jsou bolest i strach z upadnutí. Na první pohled si zamilujete multifunkční rukojeť. Lze ji ovládat pravou i levou rukou. Rukojeť je vlastně lžíce, díky níž s ponožkami manipulujete. To vše v univerzální velikosti M – L. určeno pro veškeré typy ponožek i obuvi. Produkt je lehký a praktický. Uložíte si jej dle libosti. Kvalitní zpracování osloví i nejnáročnějšího zákazníka.

Darujte prarodičům stylový a přitom užitečný dar pod stromeček, ze kterého budou mít upřímně radost. A ještě jedna výhoda! Pokud uvedete do objednávky slevový kód – sleva2018 – získáte 50% slevu z ceny na webu www.chytrepomucky.cz. Tato jedinečná akce je určena pro prvních 100 zákazníků či do vyprodání zásob.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.