Domů » Tílko jako základ dámského i pánského šatníku
Móda & krása

Tílko jako základ dámského i pánského šatníku

Jsou věci, které z módy nevyjdou, ani kdyby z nebes trakaře padaly. Příkladem budiž tílka – základ každého šatníku bez ohledu na pohlaví majitele. Anebo snad doma žádné nemáte a netušíte, proč byste si jich měla pár pořídit? Například pro široké možnosti kombinování s ohledem na různé příležitosti. S trochou fantazie můžete vykouzlit velmi efektní outfit!

A co vaše ledviny, jak se jim daří?

Podívejme se nejdříve na tílka ze zdravotního hlediska. Jistě vám rodiče či prarodiče kladli na srdce, ať v chladném počasí nechodíte ven bez patřičné ochrany ledviny. „Ofoukne“ vás a oheň je na střeše… Pravdou je, že prochladnutí ledvin skutečně nepatří k příjemným záležitostem a je to právě tílko, které funguje jako skvělá prevence. Když si pod tričko oblečete tílko, bude vám tepleji, a zastrčíte-li ho do kalhot, vytvoříte tím účinnou tepelnou izolaci.

Pod svetr, aby „nekousal“

Následující situaci možná zažíváte pravidelně každým rokem. Pomine léto a počasí se mírně ochladí. Chcete nosit lehký svetřík, ale na holé kůži vás škrábe a kouše. Co s tím, když pod svetrem nechcete nosit klasické tričko? Oblečte si tílko a problém jest vyřešen.

Tip: Kde seženete kvalitní tílka v klasických i pestrých barvách? Dobrou volbou jsou velkosklady s oblečením. Poohlédněte se třeba na https://www.xfer.cz.

Když je v tričku zima

Další tip opět souvisí s oblékáním v chladnějším prostředí. Někdy zkrátka nestačí jen tričko – hodila by se pod ním ještě jedna vrstva. A máte další důvod, proč mít po ruce tílko.

Objevte kouzlo vrstvení

Tílko se vám nebude hodit jen v případě, že teploty klesnou na příliš nízká čísla. Říká vám něco vrstvení? Jde o moderní způsob nošení oblečení a spočívá v tom, že si na sebe vezmete několik kontrastních outfitů. Tílko můžete nosit pod rozepnutou bundou, ale také na tričku – v kreativitě se meze rozhodně nekladou.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.