Domů » Dřevěné hodinky jako velký módní hit: O doplněk z přírodního materiálu je zájem!
Móda & krása

Dřevěné hodinky jako velký módní hit: O doplněk z přírodního materiálu je zájem!

Na nějakou dobu hodinky pozbyly na důležitosti. Každý má mobil v kapse či v kabelce. Každý na něj pořád kouká, a tedy i ví, kolik je hodin. Hodinkám zůstalo jen „pár věrných“. Ale doba se mění.

Vše je jinak kvůli materiálu, který bychom dříve na hodinkách skutečně nehledali. Ale pravdou je, že ani na motýlcích pro muže. A i tam se dřevo usadilo se stejným cílem jako na hodinkách. Chce nás propojit s přírodou a přinést do našeho života design. Dřevěné hodinky Bobo Bird nenudí jedním, dvěma či třemi modely v téměř stejném designu. Modelů je více, a navíc se od sebe výrazně liší.

Dřevné hodinky jako rozmanité dřevěné krásky

Hnědé i černé, analogové i digitální, s řemínkem ve dřevu, z kůže nebo z korku. To je jen pár odlišností, které dělají hodinky ze dřeva Bobo Bird tak unikátními. Vzhledově jsou unisex, ale přesto mezi modely najdete menší velikosti pro ženy a větší pro muže. Zajímavostí jsou i hodinky pro páry. Zatímco menší jsou uzpůsobeny nám ženám a našim menším rukám, větší model je určen pro muže. Koupíte je jako set, vypadají stejně, ale liší se svojí velikostí.

Hodinky ze dřeva jsou ideálním dárkem

Hodinky jsou oblíbeným dárkem k různým příležitostem, k výročím, ale i k dalším situacím. Často však tápeme, jaké vybrat. Nejsme si jisti vkusem obdarovávaného, ani tím, co na hodinách preferuje. Dřevěné hodinky jsou řešením. Že nemají GPS? No a co! Nádherná přívětivost materiálu, dřeva, vyváží cokoliv.

Dřevěné hodinky lze navíc věnovat stylově v dřevěné krabičce. Ta se sice nedodává standardně a musí se dokoupit, pár korun navíc ale stojí za to. Dodavatelem hodinek je e-shop DreveneHodinky.eu.

Hodinky Bobo Bird se vyrábí z odolných dřevin, jako jsou teak, eben, javor nebo bambus. Dřevo prochází pečlivým sušícím procesem. Následně jsou dřevěné hodinky vyráběny ručně, a to až do posledního detailu.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.