Móda & krása

Dřevěné hodinky jako velký módní hit: O doplněk z přírodního materiálu je zájem!

Na nějakou dobu hodinky pozbyly na důležitosti. Každý má mobil v kapse či v kabelce. Každý na něj pořád kouká, a tedy i ví, kolik je hodin. Hodinkám zůstalo jen „pár věrných“. Ale doba se mění.

Vše je jinak kvůli materiálu, který bychom dříve na hodinkách skutečně nehledali. Ale pravdou je, že ani na motýlcích pro muže. A i tam se dřevo usadilo se stejným cílem jako na hodinkách. Chce nás propojit s přírodou a přinést do našeho života design. Dřevěné hodinky Bobo Bird nenudí jedním, dvěma či třemi modely v téměř stejném designu. Modelů je více, a navíc se od sebe výrazně liší.

Dřevné hodinky jako rozmanité dřevěné krásky

Hnědé i černé, analogové i digitální, s řemínkem ve dřevu, z kůže nebo z korku. To je jen pár odlišností, které dělají hodinky ze dřeva Bobo Bird tak unikátními. Vzhledově jsou unisex, ale přesto mezi modely najdete menší velikosti pro ženy a větší pro muže. Zajímavostí jsou i hodinky pro páry. Zatímco menší jsou uzpůsobeny nám ženám a našim menším rukám, větší model je určen pro muže. Koupíte je jako set, vypadají stejně, ale liší se svojí velikostí.

Hodinky ze dřeva jsou ideálním dárkem

Hodinky jsou oblíbeným dárkem k různým příležitostem, k výročím, ale i k dalším situacím. Často však tápeme, jaké vybrat. Nejsme si jisti vkusem obdarovávaného, ani tím, co na hodinách preferuje. Dřevěné hodinky jsou řešením. Že nemají GPS? No a co! Nádherná přívětivost materiálu, dřeva, vyváží cokoliv.

Dřevěné hodinky lze navíc věnovat stylově v dřevěné krabičce. Ta se sice nedodává standardně a musí se dokoupit, pár korun navíc ale stojí za to. Dodavatelem hodinek je e-shop DreveneHodinky.eu.

Hodinky Bobo Bird se vyrábí z odolných dřevin, jako jsou teak, eben, javor nebo bambus. Dřevo prochází pečlivým sušícím procesem. Následně jsou dřevěné hodinky vyráběny ručně, a to až do posledního detailu.

Reklama

Ráda sportujete a chcete mít své zdraví pod kontrolou? Moderní hodinky Apple Watch se stanou vašim osobním strážcem!

Chcete si s partnerem dopřát odpočinek v pohodlí vašeho domova? Nechte si postavit kvalitní infrasaunu pro dva od českého výrobce Saunasystem.

Atraktivní kusové závěsy; za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Moderní odpočívárna by měla být součástí každého domácího wellness. Nechte si ji navrhnout a postavit od Wellness Vision!

Kde to žije