Poslední možnost pořídit skvělé bydlení

Nemáte vlastní byt a protloukáte se roky po nájmech? Nyní máte jedinečnou šanci postavit se na vlastní nohy a stát se novým vlastníkem realit. Argument, že na to nemáte peníze, je v tuto chvíli lichý, neboť na projekt lze získat výhodnou hypotéku. Ta bude nárokovat stejnou část, jako byste platili činži. Byty na Praze 10 splňují veškeré nároky na moderní bydlení a přitom nestojí majlant. Projekt nabízí bytové jednotky 1+kk až 5+kk s výhledem do Malešického lesa. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. Lokalita se nachází v bezprostřední blízkosti zeleně, což je benefitem zejména pro mladé rodiny nebo seniory, kteří milují procházky. Zároveň je logisticky skvěle napojena na centrum.

​Proč Malešice?

Pořídit si bydlení v Malešicích znamená, pořídit si domov tam, kde se budete rádi vracet. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, nevyjímaje dětská hřiště a sportovní centra. Bytové domy jsou stavěny klasickým způsobem. Jsou zdravotně nezávadné, s kvalitní cihlovou obálkou. Disponují kvalitními plastovými okny s izolačním trojsklem, velkoformátovými obklady, keramikou Villeroy & Boch, dřevěnou dýhovanou podlahou, či předokenními žaluziemi. Byty jsou nejen komfortní, ale i líbivé na pohled.

​Hypotéka, co vám umožní bydlet ve vlastním

Pořízení bytu je možné realizovat pomocí zvýhodněné hypotéky od Hyposervis Consulting. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky. 20% z ceny se vyžaduje po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí, 70% z ceny po podání Žádosti o kolaudaci a 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy. Výhodněji byt už nikdy nepořídíte!

Publikováno: 28. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková