Domů » Zrcadlová skříňka s osvětlením je perfektní volbou nejen do koupelen
Bydlení

Zrcadlová skříňka s osvětlením je perfektní volbou nejen do koupelen

Nejen do malých a velkých koupelen se hodí zrcadlová skříňka s osvětlením. Je to ideální nápad všude tam, kde potřebujete zvětšit úložný prostor a schovat vše, co nechcete, aby bylo vidět. Takový kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný do vlhkých prostor. LED osvětlení zaručí dostatek světla v blízkém prostoru.

Překvapí vás svým prostorem

Například YCD zrcadlová skříňka s LED osvětlením vás zaujme především svým úložným prostorem, který je až nadmíru velkorysý. Na trhu se dá pořídit hned v několika variacích a otvírání je buď jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo trojkřídlé. Zrcadlová dvířka jsou vyráběny nejčastěji o síle 6 mm. Všechny tyto varianty mají pant s pomalým zavíráním, a tak je zaručeno bezpečné uzavírání dvířek. To zabrání prudkému nárazu.

Používá se pouze kvalitní materiál

Zrcadlová skříňka s osvětlením je vyráběna z velmi kvalitního materiálu. Na výrobu se používá hliník, který je potažený vypalovaným lakem. Zrcadlo má jemně broušené a dobře doleštěné hrany. Díky tomu je tato skříňka velmi odolná vůči vodě, a proto se nejčastěji používá do koupelen a jiných vlhkých prostor. Potěší vás nejen odolnost tohoto kusu nábytku, ale také její důmyslný a propracovaný design.

Osvětlení je řešeno důmyslně

Zrcadlové skříňky mají hned několik druhů osvětlení:

  • Horní – umisťuje se do vypískovaného pruhu na horní část zrcadla. Toto osvětlení je přímé a zaručuje pohodlný pohled do zrcadla.
  • Spodní – toto osvětlení je nepřímé a umisťuje se na spodní část nábytku. Jeho funkcí je osvětlení prostoru mezi skříňkou a umyvadlem.
  • Nízkou spotřebu elektrické energie zaručuje LED osvětlení.

Dobrá a kvalitní skříňka by měla být jednoduchá na údržbu a musí být odolná nejen proti vlhkosti, ale také teplu. Musí splňovat standardy CE norem.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.