Zrcadlová skříňka s osvětlením je perfektní volbou nejen do koupelen

Nejen do malých a velkých koupelen se hodí zrcadlová skříňka s osvětlením. Je to ideální nápad všude tam, kde potřebujete zvětšit úložný prostor a schovat vše, co nechcete, aby bylo vidět. Takový kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný do vlhkých prostor. LED osvětlení zaručí dostatek světla v blízkém prostoru.

Překvapí vás svým prostorem

Například YCD zrcadlová skříňka s LED osvětlením vás zaujme především svým úložným prostorem, který je až nadmíru velkorysý. Na trhu se dá pořídit hned v několika variacích a otvírání je buď jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo trojkřídlé. Zrcadlová dvířka jsou vyráběny nejčastěji o síle 6 mm. Všechny tyto varianty mají pant s pomalým zavíráním, a tak je zaručeno bezpečné uzavírání dvířek. To zabrání prudkému nárazu.

Používá se pouze kvalitní materiál

Zrcadlová skříňka s osvětlením je vyráběna z velmi kvalitního materiálu. Na výrobu se používá hliník, který je potažený vypalovaným lakem. Zrcadlo má jemně broušené a dobře doleštěné hrany. Díky tomu je tato skříňka velmi odolná vůči vodě, a proto se nejčastěji používá do koupelen a jiných vlhkých prostor. Potěší vás nejen odolnost tohoto kusu nábytku, ale také její důmyslný a propracovaný design.

Osvětlení je řešeno důmyslně

Zrcadlové skříňky mají hned několik druhů osvětlení:
  • Horní – umisťuje se do vypískovaného pruhu na horní část zrcadla. Toto osvětlení je přímé a zaručuje pohodlný pohled do zrcadla.
  • Spodní – toto osvětlení je nepřímé a umisťuje se na spodní část nábytku. Jeho funkcí je osvětlení prostoru mezi skříňkou a umyvadlem.
  • Nízkou spotřebu elektrické energie zaručuje LED osvětlení.
Dobrá a kvalitní skříňka by měla být jednoduchá na údržbu a musí být odolná nejen proti vlhkosti, ale také teplu. Musí splňovat standardy CE norem.

Publikováno: 07. 06. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková