Bydlení

Zrcadlová skříňka s osvětlením je perfektní volbou nejen do koupelen

Nejen do malých a velkých koupelen se hodí zrcadlová skříňka s osvětlením. Je to ideální nápad všude tam, kde potřebujete zvětšit úložný prostor a schovat vše, co nechcete, aby bylo vidět. Takový kus nábytku je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný do vlhkých prostor. LED osvětlení zaručí dostatek světla v blízkém prostoru.

Překvapí vás svým prostorem

Například YCD zrcadlová skříňka s LED osvětlením vás zaujme především svým úložným prostorem, který je až nadmíru velkorysý. Na trhu se dá pořídit hned v několika variacích a otvírání je buď jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo trojkřídlé. Zrcadlová dvířka jsou vyráběny nejčastěji o síle 6 mm. Všechny tyto varianty mají pant s pomalým zavíráním, a tak je zaručeno bezpečné uzavírání dvířek. To zabrání prudkému nárazu.

Používá se pouze kvalitní materiál

Zrcadlová skříňka s osvětlením je vyráběna z velmi kvalitního materiálu. Na výrobu se používá hliník, který je potažený vypalovaným lakem. Zrcadlo má jemně broušené a dobře doleštěné hrany. Díky tomu je tato skříňka velmi odolná vůči vodě, a proto se nejčastěji používá do koupelen a jiných vlhkých prostor. Potěší vás nejen odolnost tohoto kusu nábytku, ale také její důmyslný a propracovaný design.

Osvětlení je řešeno důmyslně

Zrcadlové skříňky mají hned několik druhů osvětlení:

  • Horní – umisťuje se do vypískovaného pruhu na horní část zrcadla. Toto osvětlení je přímé a zaručuje pohodlný pohled do zrcadla.
  • Spodní – toto osvětlení je nepřímé a umisťuje se na spodní část nábytku. Jeho funkcí je osvětlení prostoru mezi skříňkou a umyvadlem.
  • Nízkou spotřebu elektrické energie zaručuje LED osvětlení.

Dobrá a kvalitní skříňka by měla být jednoduchá na údržbu a musí být odolná nejen proti vlhkosti, ale také teplu. Musí splňovat standardy CE norem.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.