Bydlení

Jídelní stůl z masivu jako jasná volba. Pro koho a proč?

Příznivci stravování na zemi nechť prominou, ale bez jídelního stolu nemůže být kuchyně či jídelna kompletní. Vždyť jde o nábytek, kolem kterého se každodenně schází celá rodina. Společné snídaně, obědy, večeře, odpolední kafíčka, vážné i nevážné debaty… všechny tyto události mohou probíhat ještě příjemněji, pokud vsadíte na správný typ. My jsme se zamilovali do jídelních stolů z masivu. Oproti ostatním materiálům nabízí množství nepřekonatelných výhod. Ostatně posuďte sami.

Zdravotní nezávadnost

Dodržujete zásady zdravého životního stylu? Pak vám jistě nemusíme připomínat, že nábytek z masivu je zdravotně nezávadný – a jídelní stůl masiv samozřejmě není výjimkou. Pokud vyloženě netoužíte, aby se z vašeho „jídeláku“ vypařovaly chemikálie všeho druhu (např formaldehydy obsažené ve dřevotřísce), nemáte na vybranou. Masivní dřevo je jasnou volbou pro rodiny s dětmi či osoby s alergiemi.

Životnost

Masivní jídelní stůl sice stojí o něco více než nábytek z méně kvalitních materiálů, ale cenovka má své opodstatnění. Životnost dřeva je v podstatě nekonečná. Nechcete-li zanedlouho opět řešit stejný problém, investujte do stolu, který je odolný, stabilní a v případě potřeby ho lze renovovat (stačí přebrousit a znovu navoskovat). Kvalitně zpracovaný jídelní sůl masiv vydrží i méně šetrné zacházení.

Krásný design

Jídelní stůl z masivu se hodí téměř do každého prostředí. Dřevo je nadčasové a dokáže navodit jedinečnou atmosféru. Rozumí si i s ostatními materiály – můžete ho směle zasadit i do interiéru, ve kterém dominují sklo, kov či plasty. A abychom nezapomněli – nábytek z masivního dřeva má specifickou vůni.

Jídelní stoly z masivu v různých provedeních a další nábytek najdete na werdina-shop.cz. Případně se na ně zajeďte podívat osobně do vzorkovny v Nové Vsi u Prahy.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.