Domů » 5 tipů na originální dárek k narozeninám
Skvělé tipy

5 tipů na originální dárek k narozeninám

Blíží se narozeninová oslava vašeho známého či příbuzného, ale stále nevíte, co mu darujete? Bude mít kolega v práci narozeniny a ráda byste se ostatními složila na originální dárek? Nebo už chystáte dárky na Vánoce? Máme pro vás 5 skvělých tipů.

1. Vstupenky do 5D kina

5D kino promítá speciální krátké filmy, ve kterých jde více o zážitek než o příběh. Trojrozměrný obraz, houpající se sedačka, vítr, kouř, blesky a další efekty způsobují, že se cítíte, jako kdybyste byli přímo ve filmu. Kupte oslavenci několik vstupenek, aby si tento jedinečný zážitek mohl užít i se svou rodinou.

2. Permanentka

Mluví oslavenec o tom, jak ho baví plavání, ale málokdy se odhodlá k tomu, aby na bazén skutečně šel? Chce chodit do fitka, ale stále má nějaké výmluvy? Překvapte ho a darujte mu permanentku!

3. Úniková hra

Úniková hra je stále větším hitem. Opravdu jste o ní ještě neslyšela, případně netušíte, co přesně si pod ní představit? Jde o hru, v níž je vašim úkolem prostřednictvím úkolů, záhad a logických problémů najít správný klíč a dostat se ven z uzavřené místnosti.

Úniková hra Praha prověří nejen schopnost řešení problémů, ale také (a to především) schopnost spolupracovat v týmu. Atmosféra je mnohdy napjatá, radostí z úspěšné dokončené hry se však vztahy rychle napraví.

Darujte oslavenci poukaz na escape game Praha a doufejte, že vás pozve. Jedná se o jedinečný, neopakovatelný zážitek v tematickém prostředí.

Poukaz na degustaci vína

Praví znalci rozeznají i ty nejjemnější rozdíly mezi jednotlivými druhy vína. Obyčejní smrtelníci tomu nerozumí, ale je fajn si to alespoň trochu zkusit prostřednictvím degustace. Má oslavenec raději kávu? Místo ochutnávání vína zvolte tzv. cupping, na kterém se degustují různé druhy kávy.

Vyhlídkový let balonem

Vyhlídkový let je super a v baloně je to teprve romantika. Poukázkou potěšíte každého, jen pozor, abyste mu nakonec nezáviděli.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.