Domů » Sbíráte kovové modely autíček nebo jen chcete udělat radost někomu dalšímu?
Skvělé tipy

Sbíráte kovové modely autíček nebo jen chcete udělat radost někomu dalšímu?

Sběratelství je hobby, které jen tak nepustí. Lidé sbírají kde co a mnohdy svůj koníček pěstují desítky let. Pokud jde o kovové modely autíček, naprostou většinu sběratelské veřejnosti tvoří muži – ale jistě se mezi nimi najde i několik podobně zapálených žen, které do „angličáků“ investují spoustu času i peněz. Ale ať už jste modelům propadla vy, nebo někdo z vašeho blízkého okolí, určitě vás bude zajímat, kde jich seženete bezmála dvacet tisíc.

Proč sbírat kovové modely aut?

Někdo sbírá modely aut jen tak pro radost, pro jiného je budování sbírky otázkou zajímavé investice. Některé raritní kusy totiž mohou vyjít i na desítky tisíc korun a jejich sběratelská hodnota jde strmě vzhůru. Bez nadsázky lze tvrdit, že nákupem správného modelu ve správný čas může v případě pozdějšího prodeje vydělat nemalou částku.

Tisíce a tisíce krásných modelů na jednom místě

Nechme však problematiku investování stranou. V úvodu jsme slíbili představit e-shop, který se na kovové modely autíček specializuje. Projekt SmallCars.cz představuje Mekku všech milovníků miniatur na čtyřech, případně méně nebo více kolek. V nabídce je více než 18 000 modelů a všechny jsou okamžitě k odběru. Pro sběratele to znamená jediné – pokud někdo hledá vysněné autíčko, je velmi pravděpodobné, že ho najde právě zde.

Prodejce nabízí neuvěřitelně široké spektrum modelů. Nabídka čítá evropská i americká auta, modely motorek, speciálních závoďáků, ale také zemědělské a stavební stroje. Jedná se o kovová autíčka s logy světoznámých výrobců jako Bburago, Maisto, Abrex, AutoArt, Minichamps či Noreb – a mnoha dalších. Díky kontaktům na přední světové dodavatele se do prodeje dostávají i velmi exkluzivní kousky, často jako vůbec první na trhu.

Internetový obchod SmallCars.cz je v provozu již od roku 2010 a bezesporu patří mezi nejoblíbenější e-shopy sběratelů kovových autíček všech generací.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.