Dopřejte vašemu mazlíčkovi tu nejlepší veterinární péči

Pro naše čtyřnohé miláčky by řada z nás udělala první poslední, aby žili spokojený a plnohodnotný život. Kromě kvalitní stravy, pohodlného pelíšku a dostatečné dávky mazlení bychom měli myslet i na zajištění špičkové veterinární péče. Podle čeho vybírat?

Komplexní péče o malá zvířata

První, co by vás o veterinární klinice mělo zajímat, je její pověst a rozsah péče. Veterina – Praha vám nabídne rodinné prostředí a zkušený personál. S výběrem této kliniky rozhodně neuděláte chybu, protože ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků. Můžete si být jisti profesionálním, ale zároveň také individuálním a přátelským přístupem. Zdejší personál dělá maximum pro to, aby byl jak váš čtyřnohý přítel, tak vy co nejméně ve stresu.

Čistota a vybavení ordinace

Dalším ukazatelem, kterým byste se měli řídit při výběru toho nejvhodnějšího veterináře, je hygienicky čisté prostředí nejen samotné ordinace, ale též čekárny. Veterinární klinika na Praze tento parametr splňuje na jedničku. V jejích prostorách se nachází moderní technické vybavení včetně vlastní laboratoře. Klinika je tak schopna provádět též náročnější zákroky a současně nebudete muset zdlouhavě čekat na laboratorní výsledky.

Rozsah poskytovaných služeb

V neposlední řadě věnujte pozornost portfoliu poskytovaných veterinárních služeb. Zmiňovaná veterinární ordinace se věnuje dermatologii, chirurgii měkkých tkání, stomatologii, kardiologii, ortopedii, oftalmologii a onkologii. Provádí rovněž očkování a kastrace u koček, psů, králíků, fretek a dalších drobných zvířat. Jak je patrné, váš domácí mazlíček zde bude v dobrých rukou. Veškeré veterinární postupy vám budou srozumitelně vysvětleny, díky transparentnímu ceníku vás nebude čekat po terapii či zákroku žádné nepříjemné překvapení. Zdarma totiž obdržíte detailní léčebný a cenový plán.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková