Kde si dopřát skvělou masáž?

V dnešní době si spousta lidí libuje v masážích, které přináší tělu úlevu po náročném pracovním týdnu a zároveň odbourávají nahromaděný stres. Pokud jste se doposud nenechala hýčkat rukama maséra, netušíte, o co přicházíte! I podle mnohých odborníků z řad lékařů by si masáže měl pravidelně dopřávat každý, protože mají pozitivní dopad na celkové fungování organismu. Jak ovšem vybrat správného maséra? Na to vám odpovíme v následujících řádcích. Význam wellness nepodceňujte a naopak si relaxaci dopřávejte pravidelně!

Jaké máte možnosti při výběru maséra?

Můžete zvolit někoho ve vašem okolí, kdo se dané oblasti věnuje dostatečně dlouho, nebo se vydat do specializovaného wellness centra. S ohledem na popularitu masáží lze říct, že se jim dnes věnuje téměř každý. Člověka, který poskytuje masáže ostatním, najdete v podstatě "na každém rohu". Masáže se staly naprosto běžnou součástí života ve velkoměstě i na menší vesnici. Je ovšem na místě vložit své zdraví do rukou někoho neznámého? Amatér bez zkušeností vám masáž sice poskytne, ale výsledek nebude ani zdaleka tak skvělý, jako od certifikovaného specialisty. V horším případě je efekt v podstatě nulový.

Zajděte si do Satori Spa - poznáte, jak vypadá dokonalá masáž

Toužíte-li po opravdu nezapomenutelné masáži, nezbude vám nic jiného, než se obrátit na někoho s dobrým jménem. Nejvyhlášenější salony najdete v Praze, konkrétně doporučujeme wellness Praha – 8 ve vyhlášeném podniku Satori Spa. Bez ohledu na druh masáže odejdete s uvolněnými svaly a vyčištěnou hlavou. Výsledkem je harmonizace celého těla a mnohem lepší pocit. Zkrátka něco, co vám amatér jednoduše nezajistí. Wellness v Satori Spa je komplexní a zahrnuje sauny (kromě klasické finské sauny také suchou finskou saunu, bio aromatickou saunu a parní saunu), jacuzzi a hojivé rituály. Více se o nich dočtete na www.satorispa.cz.

Publikováno: 30. 05. 2019

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková