Domů » Opasek noste i když vám nepadají kalhoty. Podtrhne váš celkový outfit!
Móda & krása

Opasek noste i když vám nepadají kalhoty. Podtrhne váš celkový outfit!

Pokud máte problém s velikostí kalhot, respektive vám padají a bez opasku takzvaně nedáte „ani ránu“, není co řešit. Tedy pouze to, jaký pásek zvolit, abyste díky němu umocnila celkový dojem ze svého stylového outfitu. V případě, že vám sedí jako přibité, jste možný kouzlu tohoto praktického módního doplňku doposud nepropadla, ale vězte, že i vám bude slušet. Musíte si jen vybrat ten správný…

Vhodně zvolený dámský opasek představuje perfektní tečku kalhot. Když naopak chybí, outfit vypadá neúplně – příkladem budiž elegantní kostýmek, ten bez opasku působí neúplně. Přitom je to tak snadné, stačí sáhnout po správném modelu a budete vypadat jako modelka z titulní strany Vogue.

Doby, kdy dámské opasky sloužily především jako „držáky kalhot“, jsou dávno pryč. Dnes patří k důležitým módním doplňkům, které ženy doprovází do práce i za zábavou. S výběrem designu však buďte opatrná: raději vsaďte na elegantní kožený pásek se zajímavou sponou a extravagantnější kousky (např. opasky s motivem leoparda) raději šetřete na párty.

V podstatě platí stejné pravidlo jako v případě jiných doplňků. Opasek by měl ladit s outfitem a příjemně ho doplnit. Případně s ním být v kontrastu, ovšem v mezích dobrého vkusu.

A jaký styl momentálně „letí“? V současné době jsou v kurzu jednoduché kožené pásky s dominantní sponou. Jsou nadčasové, a přitom zábavné – nehrozí u nich, že se rychle okoukají.

Jak správně vybrat délku pásku?

Na závěr praktická rada. Jestli vám není jasné, jak dlouhý pásek zvolit, nezapomeňte, že prodejcem udávaná velikost odpovídá vzdálenosti spony po středovou dírku. Logicky si proto budete muset změřit velikost pasu a pořídit si opasek stejné velikosti. Není to žádná věda, ale kdybyste si přeci jen nevěděla rady, solidní prodejce módních doplňků vám vždy ochotně poradí.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.