Domů » Inteligentní technologie Haylou nejen pod stromeček
Skvělé tipy

Inteligentní technologie Haylou nejen pod stromeček

Elektronika v posledních letech vévodí žebříčkům nejoblíbenějších vánočních dárků. Přeje si i někdo z vašich blízkých nové chytré hodinky, Bluetooth sluchátka či technologie chytré domácnosti? Pak by se vám mohly zamlouvat výrobky značky Haylou.

Ačkoliv je značka Haylou populární zejména v Číně a USA, je zřejmě jen otázkou času, kdy se její oblíbenost rozšíří také do Evropy. Ve velkém jí s propagací pomáhá větší a známější Xiaomi. Obě značky spolupracují a Xiaomi vlastně prodává sluchátka Haylou pod svým názvem.

Kvalitu Haylou ocenil i gigant Xiaomi

Značka Haylou je naprostou špičkou, pokud jde o bezdrátová Bluetooth sluchátka. Vychytaný má nejen zvuk, ale i design, přitom si drží velmi přijatelné cenovky. Tohoto faktu si všimla i společnost Xiaomi, u které proto můžete pořídit sluchátka Xiaomi Haylou GT1 TWS. Jde o bezdrátová stereo sluchátka s vynikajícími parametry a velmi lákavou cenou, dostupné jsou taktéž ve variantách Pro a Plus.

Za příznivé ceny taktéž hodinky

Velmi oblíbeným vánočním dárkem, pokud jde o elektroniku, jsou taktéž smart hodinky. I ty značka Haylou vyrábí a rozhodně stojí za povšimnutí. Smart hodinky Haylou jsou stylové, značka vyrábí jak kulaté, tak hranaté modely, takže si na své přijde každý. Sluchátka nabídnou až 14 sportovních režimů, voděodolnost, analýzu spánku, dlouhou výdrž baterie, samozřejmě dokážou zobrazovat notifikace z telefonu. S telefonem je spojíte přes aplikaci Haylou Fit. Všechny modely zaujmou již na první pohled, designéři si vyhráli.

A kde výrobky značky Haylou pořídíte? Poraďte Ježíškovi poohlédnout se v e-shopu Smarthome.sk, který prodává nejen řešení pro chytrou domácnost, ale taktéž další elektroniku. Aktuálně na něm navíc probíhá Black Friday, tudíž mnoho produktů včetně některých od Haylou pořídíte se speciální slevou. Nakupte na Vánoce již nyní a užijte si prosinec v klidu.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.