Lifestyle

Oblíbená hudba v kapse

Během života si každý z nás vybere určitý styl hudby, který mu vyhovuje a který rád poslouchá. Při sportu nás dokáže motivovat a díky MP4 přehrávačům můžeme mít tu svou stále s sebou.

Do kapsy

Vývoj v oboru elektroniky jde dopředu mílovými kroky. Není to tak dávno, co si hudbu s sebou nosili mladí na ramenou v kazetovém přehrávači, který byl těžký a velký. Pak přišla éra walkmanů a CD přehrávačů, i ty ale byly v porovnání s dnešní elektronikou robustní a těžké. Už jen s nostalgií vzpomínáme na přetáčení kazet pomocí propisky, aby se ušetřily baterky. Moderní technologie nepotřebují tužkové baterie ani jejich častou výměnu, malý přehrávač se vejde do kapsy a jednoduše ho nabijete přes USB kabel a pak vydrží přehrávat hudbu několik hodin v kuse. A to bez jejího zkreslení nebo zpomalení rytmu, jako tomu bývalo právě u walkmanů.

S velkou pamětí

Technologie nepostoupily jen ve velikosti samotných přehrávačů, ale i v jejich paměti. Orava MP4 přehrávač skrývá paměť o velikosti 4GB a navíc i slot na SD kartu, která může mít až 32 GB, a to už je opravdu hodně oblíbených skladeb, které si můžete pustit kdekoli a kdykoli. Zabudované FM rádio vám navíc poskytne nejnovější informace, což se může hodit na dlouhých cestách. Velký barevný displej vám umožní i hrát hry, přehrát vtipné GIFy nebo vám zobrazí název právě přehrávané skladby a jméno jejího interpreta. Kvůli hudbě už nemusíte čerpat data a vybíjet si baterku u chytrého telefonu, jen zapnete přehrávač, nasadíte sluchátka a máte oblíbenou hudbu k dispozici na dlouhých cestách, při čekání ve frontě nebo sportu. Malý přehrávač se vejde i do běžeckých pouzder na ruku nebo kolem pasu a tak se nemusíte vzdávat hudebního doprovodu ani při náročnějších pohybových aktivitách.

Vyzkoušejte využít MP4 přehrávač i ke vzdělávání, poslouchejte audioknihy nebo se učte nová slovíčka a fráze v cizím jazyce.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.