5 extra tipů, jak vylepšit partnerský sexuální život

Můžete namítnout, že sex patří k základním pilířům spokojeného vztahu, ale ve skrytu duše tušíte, že je naopak jedním z hlavních aspektů dlouhotrvajícího partnerství. Když si partneři rozumí v posteli, pravděpodobně se jim podaří lépe překonat neshody, ke kterým dochází mimo ložnici. A platí to i naopak - jakmile se milování vytratí vášeň, vztah začne skřípat i v jiných ohledech. Řešíte podobnou situaci a nedaří se vám ji zlomit? Nic si z toho nedělejte a vyzkoušejte následující tipy.

1. Oprašte staré praktiky

Zavzpomínejte si na dobu, kdy jste se s partnerem teprve poznávali a připomeňte mu, proč usínal se spokojeným úsměvem. Pokud jste přestali, začněte se opět líbat – kromě toho, že tím zvýšíte vzájemnou přitažlivost, podpoříte prožitek z orgasmu.

2. Překvapte ho v sexy prádýlku

Jak je tomu dlouho, co jste si naposledy udělala radost svůdným prádlem? Spojte příjemné s užitečným a překvapte muže svého srdce v sexy róbě, jež na vás může vidět jen on. Efekt bude podstatně větší, pokud vás vídává v sepraných kalhotkách, které si necháváte jako připomínku na střední školu.

3. Dopřejte mu trochu rozkoše i jinde

Ne – bokovku mu opravdu nedohazujte, ale smyslná erotická masáž od profesionálky může váš vztah okořenit jako nic jiného. Vyzkoušejte třeba oblíbené erotické masáže Praha, kde si váš partner užije tantru a další prastaré techniky. Nebojte, o klasický sex při erotické masáži nejde.

4. Posilujte svaly pánevního dna

Udělejte si každý den chvilku pro sebe a procvičte svaly pánevního dna. Počet opakování nemusí být vysoký, důležitá je pravidelnost. Zanedlouho se vám výrazně zpevní a váš partner zažije nepoznané.

5. Zahrajte si na něžnou dívku

Spousta žen trpí představou, že muž touží po drsňačce, která jeho chloubu div nezlomí. Přitom je to úplně jinak, většina pánské populace ocení jemné zacházení. Dopřejte mu pocit nadvlády. Dominantní bude on a vy ta oddaná, jež splní všechna jeho tajná přání. Takové milování se bude líbit jemu i vám!

Publikováno: 15. 01. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková