Máte rádi víno? Tak si ho dopřejte! Třeba v michelinském Wine baru!

Sklenička dobrého vína vyjma té konzumované v domácím prostředí nám z důvodu přísných vládních protikoronavirových opatření byla po nějakou dobu odepřena. Tak už tomu ale není! Restaurace, kavárny a bary znovu s otevřenou náručí vítají své hosty. A starají se o ně jako o vlastní. Včetně vyhlášeného pražského Wine baru. Dali byste si sklenku vychlazeného bílého? Či spíše červeného? Nebo byste chtěli zažít skutečnou zážitkovou degustaci? I tu si pro vás v pražském Wine Baru, kde podávají ta nejlepší světová vína, nachystali. A věřte, že je čím se chlubit. Hlavní someliér baru, Petr Mikeska, vyhlášená evropská vinařství, z nichž některá fungují i několik staletí, osobně navštěvuje. V nich díky dobrým osobním vztahům s tamními vinaři ochutnává a vybírá ta nejlepší. A ta potom servíruje ve svém Wine baru a nabízí na svém e-shopu.

V nabídce skutečné vinařské skvosty

E-shop s kvalitním vínem jinými slovy nabízí ty nefalšované vinařské skvosty. Vína ze Španělska, Moravy, Rakouska, Německa, Francie i Itálie. Vína bílá, červená, růžová i šumivá. Je libo šumivé katalánské Luis de Vernier Benjamin? Nebo rakouské růžové? Či spíše burgundský Pinot noir? A co přímo degustační balíček? Aktuální je v těchto dnech degustační balíček vinařství Sax a degustační balíček vinařství Leth. Oba momentálně s desetiprocentní slevou!

Ta nejlepší evropská vína na jednom místě

Veškerá degustovaná vína jsou samozřejmě skladem a vy si je tak budete moci zakoupit a odnést domů, ať již pro vaši osobní potřebu, nebo jako originální dárek pro blízkou osobu. Věříme, že budete spokojeni. Stejně jako konzumenti před vámi, jak se ostatně můžete přesvědčit na Google firemním profilu Wine baru. Luxusní vinárna Praha mezi zákazníky a konzumenty zkrátka boduje. A jsme si jisti, že bodovat bude i u vás. Tak, na zdraví!

Publikováno: 07. 06. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková