Domů » Máte rádi víno? Tak si ho dopřejte! Třeba v michelinském Wine baru!
Lifestyle

Máte rádi víno? Tak si ho dopřejte! Třeba v michelinském Wine baru!

Sklenička dobrého vína vyjma té konzumované v domácím prostředí nám z důvodu přísných vládních protikoronavirových opatření byla po nějakou dobu odepřena. Tak už tomu ale není! Restaurace, kavárny a bary znovu s otevřenou náručí vítají své hosty. A starají se o ně jako o vlastní. Včetně vyhlášeného pražského Wine baru.

Dali byste si sklenku vychlazeného bílého? Či spíše červeného? Nebo byste chtěli zažít skutečnou zážitkovou degustaci? I tu si pro vás v pražském Wine Baru, kde podávají ta nejlepší světová vína, nachystali. A věřte, že je čím se chlubit. Hlavní someliér baru, Petr Mikeska, vyhlášená evropská vinařství, z nichž některá fungují i několik staletí, osobně navštěvuje. V nich díky dobrým osobním vztahům s tamními vinaři ochutnává a vybírá ta nejlepší. A ta potom servíruje ve svém Wine baru a nabízí na svém e-shopu.

V nabídce skutečné vinařské skvosty

E-shop s kvalitním vínem jinými slovy nabízí ty nefalšované vinařské skvosty. Vína ze Španělska, Moravy, Rakouska, Německa, Francie i Itálie. Vína bílá, červená, růžová i šumivá. Je libo šumivé katalánské Luis de Vernier Benjamin? Nebo rakouské růžové? Či spíše burgundský Pinot noir? A co přímo degustační balíček? Aktuální je v těchto dnech degustační balíček vinařství Sax a degustační balíček vinařství Leth. Oba momentálně s desetiprocentní slevou!

Ta nejlepší evropská vína na jednom místě

Veškerá degustovaná vína jsou samozřejmě skladem a vy si je tak budete moci zakoupit a odnést domů, ať již pro vaši osobní potřebu, nebo jako originální dárek pro blízkou osobu. Věříme, že budete spokojeni. Stejně jako konzumenti před vámi, jak se ostatně můžete přesvědčit na Google firemním profilu Wine baru. Luxusní vinárna Praha mezi zákazníky a konzumenty zkrátka boduje. A jsme si jisti, že bodovat bude i u vás. Tak, na zdraví!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.