Domů » Ubytujte se památkám na dosah!
Cestování

Ubytujte se památkám na dosah!

Vydejte se společně s námi za poznáním české historie do nejoblíbenějších měst naší republiky. Přinášíme vám inspiraci, která se z pohledu českého turisty zkrátka neodmítá? Zde jsou nejnavštěvovanější města naší země, kde si lze zajistit ubytování přímo na dosah těm nejkrásnějším památkám.

Toulky historií nabízí Litomyšl

Litomyšl je historickou chloubou Pardubického kraje a díky své osobité architektuře a okolní přírodě získalo prestižní ocenění Lázně ducha. Pokud se rozhodnete pro návštěvu, rozhodně si nenechte ujít Smetanovo náměstí nebo státní zámek, který je největší dominantou města. Pobyt v Litomyšli dokáže uspokojit i nejnáročnější klientelu, o čemž vypovídají i četné pozitivně laděné reference.

Za zážitky a historií do Českého Krumlova

Český Krumlov patří mezi nejoblíbenější a zahraničními turisty nejvyhledávanější město Jižních Čech. Každé zákoutí tohoto malebného města odhaluje kus naší historie. Nesmazatelnou stopou se stává celé historické centrum nebo zámek Český Krumlov a společně s nimi i historická čtvrť města Latrán. Atmosféru prohlubují středověké uličky, malebné kavárny a krčmy v dobovém stylu. Město je díky své magii a půvabu od roku 1992 zapsáno mezi památky UNESCO.

Dovolená v Českém Krumlově je skvělou volbou pro samostatné páry, zamilované dvojice, přátelé i celé rodiny s dětmi.

Atraktivita Kroměříže

Doporučené lokality s kladeným důrazem na kulturní pamětihodnosti uzavírá město Kroměříž, které se často přezdívá Hanácké Atény. Označení získalo díky své bohaté historii. Tu naleznete napříč celým městem díky dochovaným stavbám. Největší raritou je bezesporu Podzámecká a Květná zahrada, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Za návštěvu stojí i bývalá letní rezidence olomouckých arcibiskupů – aktuálně figurující jako zámek – nebo Focaultovo kyvadlo.

Hotely v Kroměříži vynikají vysokou úrovní poskytovaných služeb a jsou tak vhodné i k delšímu pobytu.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.