Zdraví

Za hodinu jako znovuzrozený: Zkuste erotickou masáž!

Nechat všechny starosti na chvíli být, nestresovat se a naopak si užít klid, odpočinek a načerpat nové síly je dokonalý způsob relaxu. Erotická masáž je pro to jako stvořená.

Pohodlí a relax

Náročná práce a každodenní povinnosti a shon nás často stojí mnoho sil, které nám pak chybí. Dobít baterky můžeme na dovolené, při sportu nebo s přáteli, někdy ale potřebujeme rychlo a účinnou pomoc. Erotická masáž je skvělý způsob, jak se zbavit stresu, získat novou energii a mít i velmi příjemný zážitek. Vybrat si můžete z více typů masáží, podle toho, čemu chcete dát přednost. Masáže mýdlovými bublinami jsou nevšední a hravé, pro tradiční nuru masáže se používá velmi kluzký olej z mořských řas a tantra masáž vás dokonale zbaví napětí a stresu. Masérka se o vás vždy postará od začátku do konce bez ohledu na výběr typu, erotická masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Tedy samozřejmě jen pokud chcete, s masérkou se můžete dohodnout a zeptat se na vše, co vás o masáži zajímá. Účelem erotické masáže je vaše pohodlí a skvělý zážitek a k tomu je potřeba zbavit se obav i případného studu.

Dokonalý odpočinek

Společná sprcha nebo lázeň s masérkou vás zbaví napětí a připraví vás na masáž. Masérka je pak ve spodním prádle nebo nahá, můžete si vybrat, zda ji při masáži budete pozorovat nebo zavřete oči a užijete si každý dotek. Vše je na domluvě, pokud nemáte rádi třeba doteky na nějakém místě, není problém se s masérkou domluvit. Při erotické masáži se totiž nepoužívají jen ruce a prsty, masérka zapojuje celé své tělo. Ve spojení s masážními oleji a voňavými emulzemi je masáž zážitkem, na který hned tak nezapomenete.

Po masáži se budete cítit plní energie, spokojení a odpočatí. Erotická masáž je skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního stresu a starostí a na chvíli na ně zapomenout.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.