Za hodinu jako znovuzrozený: Zkuste erotickou masáž!

Nechat všechny starosti na chvíli být, nestresovat se a naopak si užít klid, odpočinek a načerpat nové síly je dokonalý způsob relaxu. Erotická masáž je pro to jako stvořená.

Pohodlí a relax

Náročná práce a každodenní povinnosti a shon nás často stojí mnoho sil, které nám pak chybí. Dobít baterky můžeme na dovolené, při sportu nebo s přáteli, někdy ale potřebujeme rychlo a účinnou pomoc. Erotická masáž je skvělý způsob, jak se zbavit stresu, získat novou energii a mít i velmi příjemný zážitek. Vybrat si můžete z více typů masáží, podle toho, čemu chcete dát přednost. Masáže mýdlovými bublinami jsou nevšední a hravé, pro tradiční nuru masáže se používá velmi kluzký olej z mořských řas a tantra masáž vás dokonale zbaví napětí a stresu. Masérka se o vás vždy postará od začátku do konce bez ohledu na výběr typu, erotická masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Tedy samozřejmě jen pokud chcete, s masérkou se můžete dohodnout a zeptat se na vše, co vás o masáži zajímá. Účelem erotické masáže je vaše pohodlí a skvělý zážitek a k tomu je potřeba zbavit se obav i případného studu.

Dokonalý odpočinek

Společná sprcha nebo lázeň s masérkou vás zbaví napětí a připraví vás na masáž. Masérka je pak ve spodním prádle nebo nahá, můžete si vybrat, zda ji při masáži budete pozorovat nebo zavřete oči a užijete si každý dotek. Vše je na domluvě, pokud nemáte rádi třeba doteky na nějakém místě, není problém se s masérkou domluvit. Při erotické masáži se totiž nepoužívají jen ruce a prsty, masérka zapojuje celé své tělo. Ve spojení s masážními oleji a voňavými emulzemi je masáž zážitkem, na který hned tak nezapomenete. Po masáži se budete cítit plní energie, spokojení a odpočatí. Erotická masáž je skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního stresu a starostí a na chvíli na ně zapomenout.

Publikováno: 29. 02. 2020

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková