Zdraví

Za hodinu jako znovuzrozený: Zkuste erotickou masáž!

Nechat všechny starosti na chvíli být, nestresovat se a naopak si užít klid, odpočinek a načerpat nové síly je dokonalý způsob relaxu. Erotická masáž je pro to jako stvořená.

Pohodlí a relax

Náročná práce a každodenní povinnosti a shon nás často stojí mnoho sil, které nám pak chybí. Dobít baterky můžeme na dovolené, při sportu nebo s přáteli, někdy ale potřebujeme rychlo a účinnou pomoc. Erotická masáž je skvělý způsob, jak se zbavit stresu, získat novou energii a mít i velmi příjemný zážitek. Vybrat si můžete z více typů masáží, podle toho, čemu chcete dát přednost. Masáže mýdlovými bublinami jsou nevšední a hravé, pro tradiční nuru masáže se používá velmi kluzký olej z mořských řas a tantra masáž vás dokonale zbaví napětí a stresu. Masérka se o vás vždy postará od začátku do konce bez ohledu na výběr typu, erotická masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Tedy samozřejmě jen pokud chcete, s masérkou se můžete dohodnout a zeptat se na vše, co vás o masáži zajímá. Účelem erotické masáže je vaše pohodlí a skvělý zážitek a k tomu je potřeba zbavit se obav i případného studu.

Dokonalý odpočinek

Společná sprcha nebo lázeň s masérkou vás zbaví napětí a připraví vás na masáž. Masérka je pak ve spodním prádle nebo nahá, můžete si vybrat, zda ji při masáži budete pozorovat nebo zavřete oči a užijete si každý dotek. Vše je na domluvě, pokud nemáte rádi třeba doteky na nějakém místě, není problém se s masérkou domluvit. Při erotické masáži se totiž nepoužívají jen ruce a prsty, masérka zapojuje celé své tělo. Ve spojení s masážními oleji a voňavými emulzemi je masáž zážitkem, na který hned tak nezapomenete.

Po masáži se budete cítit plní energie, spokojení a odpočatí. Erotická masáž je skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního stresu a starostí a na chvíli na ně zapomenout.

Reklama

Chytré hodinky Apple Watch se stanou vaším skvělým společníkem při všech vašich aktivitách.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí sauny? Tradiční finské sauny navrhuje a vyrábí na míru česká firma Saunastystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.